Ana de Armas vyprávěla o vztahu s Benem Affleckem. Přiznala, že nedokázala unést pozornost médií

Zahraniční 19. července 2022 | 07:32 — Pavla Krejčí
Než se Ben Affleck téměř po dvaceti letech vrátil k Jennifer Lopez, prožil si krátký románek s Anou de Armas. Ta se nyní rozmluvila o jejich vztahu. Přiznala, že neodkázala unést neustálé pronásledování paparazzi.
Ana de Armas promluvila o vztahu s Benem Affleckem / Depositphotos

Herečka Ana de Armas, která je španělsko-kubánského původu, v současné době nabírá na popularitě a dostává se do širšího povědomí. V září se objeví v nové roli Marilyn Monroe ve filmu Blonde, který bude vysílán na streamovací platformě Netflix. Není proto divu, že se na ni obrací pozornost a zájmu neunikl ani její milostný život. Zažila krátký románek s Benem Affleckem, než se herec vydal za svou láskou z mládí, Jennifer Lopez.

V roce 2020 na svém narozeninovém příspěvku zveřejněném na instagramovém účtu zářila po boku Bena štěstím. Záhy však fotky zmizely. V tomto příspěvku odhalila, že vzala Afflecka do své rodné země, na Kubu. Chtěla, aby poznal její kořeny. Později Affleck přiznal Hollywood Reporter, že byl v době jejich vztahu „zuřivým alkoholikem“.

Přestože tato romance nevydržela, oba se nyní zdají být šťastní. Ana de Armas slibně rozjíždí kariéru a Ben se dal znovu dohromady se ženou, kterou mnozí považují za lásku jeho života. 

V nedávném rozhovoru však de Armas přiznala, že vztah s Affleckem byl utrpením. Podle jejích slov nedokázala unést pozornost, kterou jim věnovala americká média. „Bylo to hrozné," řekla De Armas. Řekla, že neustálé obtěžování hollywoodskými kamerami a paparazzi si vybralo svou daň.

Pokračovala: „Byl to jeden z důvodů, proč jsem odešla. Bylo to hrozné. Začalo to být trochu moc. Nebylo úniku, neexistovala cesta ven."

Filmový průmysl si na ní vybral své. Cítila se utlačována, neustále pod dozorem. Cítila, že byl její život v Los Angeles destruktivní. „Je to město, které ve vás vyvolává úzkost. Pořád máte pocit, že vám něco chybí, něco, co tam není. Ráda žiju ve Spojených státech, ale někdy mi chybí Evropa," řekla.

Nakonec uznala, že se musela uchýlit k razantnímu kroku. „Rozchod s Benem potvrdil to, co jsem si myslela. Tohle není místo pro mě.“

Ana de Armas se nyní usadila v New Yorku a dala se dohromady s výkonným ředitelem Tinderu, Paulem Boukadakisem.

„Někdy mám pocit, že nejsem součástí komunity kubánských umělců. Když jsem však byla ve Španělsku, cítila jsem se, jako bych tam také nebyla součástí komunity. A pak se vrátím sem a pořád mám pocit, že sem nepatřím. Je to složité," přiznala. Psali jsme také: Angelina Jolie se objevila na veřejnosti s dcerou Shiloh. Ta je svým rodičům hodně podobná a mnozí jí předpovídají hvězdnou budoucnost

Autorský článek, další zdroj: marca.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném středisku budete dlouho vzpomínat

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Horská střediska citelně zdražují. Tipy, jak ušetřit při...

Zavřít reklamu