Tátou po padesátce: George Clooney, Jeff Goldblum nebo Hugh Grant

Zahraniční 27. června 2022 | 09:55 — Pavla Krejčí
Rodinné štěstí někdy ne a ne přijít, nevyhýbá se to ani celebritám. Spousta mužských představitelů se stala otcem až po padesátce. Pro některé to byla byla premiéra, pro jiné ne. Role otce jim však očividně sluší.
George Clooney měl děti až v pozdějším věku / Despositphotos

Chris Noth – 53 let

Chris Noth a jeho manželka Tara Wilson spolu přivítali své první dítě Oriona v roce 2008. Tehdy herci bylo 53 let. Pár má nyní dva chlapce. Jejich druhý syn jménem Keats se narodil v roce 2020, když bylo Nothovi 65 let.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chris Noth (@chrisnothofficial)

Sir Elton John – 63 let

Elton John si se svým manželem Davidem Furnishem přál mít dítě, což si nakonec ve věku 63 let splnil. Podařilo se jim to prostřednictvím náhradní matky. Nyní mají dvě děti – jsou jimi Zachary Jackson Levon narozený v roce 2010 a Elijah Joseph Daniel narozený v roce 2013.

John prý napsal své paměti s názvem „“ pro své syny.

"Chtěl jsem, aby moji chlapci věděli, jaký jsem byl a co se stalo. Aby si, když tu nebudu, mohli číst knihu a číst pravdu," řekl. "Jen chci, aby pochopili, jaký jsem byl, když jsem prošel cestou, kterou jsem měl, než mi přišli do života. Jak udělali můj život úplným. Dokončili kruh. Byli poslední kapitolou v mém neuvěřitelném životě."

Hugh Grant - 51 let

Hugh Grant měl čerstvě po padesátce, když se v roce 2011 stal otcem. Celkem má však dětí pět - dvě se svou bývalou Tinglan Hong a tři s manželkou Annou Elisabet Eberstein.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hugh Grant (@hughgrantlove)

Steve Martin  - 67 let

Tento herec si na rodičovství počkal pěkně dlouho. První dítě se mu narodilo v 67 letech. Jeho manželka Anne Stringfield porodila v roce 2012 dceru.

Jeff Goldblum  - 62 let

Hvězda Jurského parku si s věkem hlavu nelámala. Stal se otcem ve svých 62 letech. S manželkou Emilií Livingston má dva syny – ti nesou zvláštní jména Charlie Ocean a River Joe.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jeff Goldblum (@jeffgoldblum)

George Clooney – 56 let

Idol mnoha žen přivítal dvojčata Ellu a Alexandra se svou ženou Amal v roce 2017, když mu bylo 56 let. Nechal se slyšet, že si neuvědomil, co je život, dokud neměl děti.

„Neřešil jsem život a říkal jsem si: 'Můj život bude naplňující i bez dětí'," řekl. "Měl jsem pocit, že mám docela bohatý život. Pak jsem potkal Amal a uvědomil jsem si, že můj život byl celkem prázdný. A když přidáte tyhle dvě děti, najednou si uvědomíte, jak neuvěřitelně prázdný byl." Psali jsme také: Nicole Kidman slaví 55. narozeniny. Připomeňme si, jak šel čas s její kariérou.

Autorský článek, další zdroj: insider.com

Témata: otcové, 50 let, celebrity
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu