Lewis Hamilton spojí síly s Bradem Pittem. Vznikne vzrušující film o Formuli 1

Seriály & Filmy 12. června 2022 | 18:28 — Pavla Krejčí
Chystá se hvězdné spojení herce Brada Pitta a závodníka Formule 1 Lewise Hamiltona. Film nabídne pohled na Pitta jako bývalého závodníka a na mladého nováčka, nad kterým bude stát jako mentor.
Lewis Hamilton se bude podílet na novém filmu o Formuli 1 / Despositphotos

Společnost Apple získala práva za 130 miliónů dolarů na plánovaný film o Formuli 1. Při jeho tvorbě spojí síly oscarový herec Brad Pitt a závodník Lewis Hamilton, přičemž slibují velkou závodní podívanou.

Podle webu Deadline si ve filmu Pitt zahraje bývalého závodního jezdce, který se jakožto mentor vrací z důchodu, aby si zasoutěžil s nováčkem proti nejrychlejším závodníkům ve Formuli 1. Sedminásobný šampion Hamilton bude u projektu působit jako spoluproducent společně s Pittovou produkční společností Plan B Entertainment. Nabízí se, aby si jezdec Mercedesu ve filmu střihl alespoň krátké cameo, jeho případné zapojení však nebylo potvrzeno.

Režie zatím nepojmenovaného filmu se zhostí Joseph Kosinski, který nedávno režíroval kritikou chválené pokračování Top Gun: Maverick, který momentálně trhá sledovanost. K projektu se připojí skvělý producent Jerry Bruckheimer, který má za sebou trháky jako Armageddon, Pearl Harbor nebo Piráti z Karibiku, a také scenárista Ehren Kruger.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ESPN F1 (@espnf1)

Konkrétní informace o novém filmu zatím nejsou známy. Film nejprve zamíří na plátna kin a poté bude dostupný na Apple TV+. Zmiňovaná společnost Apple s Pittem pracuje ještě na jiném filmu. Projekt bude režírovat Jon Watts, který stojí za titulem Spider-Man: Bez domova, a po boku Pitta si zahraje Georgem Clooney. Oba ztvární postavy dvou osamělých opravářů. 

Zatím není potvrzeno datum vydání ani datum zahájení výroby filmu.

Psali jsme také: Tom Hanks v nové variaci Disneyovky. Od září bude k vidění ve hraném Pinocchiovi

Autorský článek, další zdroj: Instagram, deadline.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku?

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...

Lyžování od úsvitu po soumrak