Znovunalezená láska mezi Jennifer Lopez a Benem Affleckem. Svatbu plánují co nejdříve

Zahraniční 27. května 2022 | 17:27 Pavla Krejčí
Když Ben Affleck a Jennifer Lopez oznámili, že znovu tvoří pár, fanoušci byli u vytržení. A letošní zásnuby toto nadšení jen dál prohloubily. Kdy završí svoje „šťastně až navěky“?
Další 1 fotografie v galerii
JLo a Ben se dali znovu dohromady po téměř 20 letech / Depositphotos

Pár sice ještě nemá stanovené datum obřadu, chtěli by se ale vzít co nejdříve. Ve hře je svatba v některém z tropických rájů. „Ben a Jen se chtějí brzy vzít," řekl páru blízký zdroj. „Baví se o cílové destinaci, nebo o tropické svatbě. Nemůžou se dočkat, až spolu navždy stráví zbytek života. Šťastně zamilovaní."

Jennifer by údajně chtěla velkolepou oslavu, a ačkoliv tvrdí, že se svatbou nespěchají, podle jejich přátel by se ráda vdala během několika následujících měsíců. Chtěli by se především poučit z vlastních chyb. Randili spolu v letech 2002 až 2004, a dokonce už jednu svatbu chystali. Kvůli velkému tlaku médií však byla v roce 2003 zrušena.

Vzhledem k obrovské pozornosti médií kolem naší svatby jsme se rozhodli ji odložit,“ uvedli tehdy v prohlášení. „Když jsme vážně uvažovali o najmutí tří samostatných ‚falešných nevěst‘ na třech různých místech, uvědomili jsme si, že něco není v pořádku. Začali jsme mít pocit, že duch nejšťastnějšího dne našeho života, je ohrožen. Cítili jsme, že to, co měl být radostný a posvátný den, mohlo být překaženo nám, našim rodinám a našim přátelům.“

Dvojice se těší, až spojí svoje dvě rodiny. Affleck je otcem dvou dcer Violet (16) a Seraphiny (13) a syna Samuela (10), které pochází z manželství s Jennifer Garner. Lopez zase měla s bývalým manželem Marcem Anthonym 14letá dvojčata Emme a Maxe. Momentálně hledají nový domov, který chtějí „exkluzivní, v soukromé čtvrti, která má spoustu pozemků s vysokou úrovní zabezpečení."

Je patrné, že oba museli k jejich vztahu v průběhu let dospět. Tehdy před téměř 20 lety dle spekulací za rozchodem stál i Benův sklon k alkoholu. Pár nyní po letech šťastně září a zdá se jako by do sebe byli čerstvě zamilovaní. V únoru pro magazín People Lopez řekla, že chce, aby její budoucnost byla plná lásky a štěstí, s jejím partnerem a dětmi. Když mluvila o Affleckovi, z jejích slov zaznívala hrdost a láska. „Jsem na něj tak hrdá, jsem tak hrdá na muže, kterým se stal a kterého jsem zpovzdálí sledovala."

Psali jsme: Svatba další Kardashianky: Na italské veselce Kourtney Kardashian a Travise Barkera vystoupil Andrea Bocelli

Autorský článek, další zdroj: elle.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Děsivý zážitek nad oceánem. Dopravnímu letounu před čtyřiceti lety přestaly fungovat motory, cestující se ale podařilo zachránit

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu