Amber Heard a Johnny Depp po soudním stání vydávají prohlášení

Zahraniční 08. května 2022 | 09:40 — Pavla Krejčí
Spory mezi Johnnym Deppem a Amber Heard stále nabírají na extrémnosti. Depp momentálně žaluje Heard za pomluvu kvůli zprávě ve Washington Post z roku 2018, ve které psala o domácím násilí ze strany Deppa.
Jejich spory trvají už šest let. / Depositphotos

Johnny Depp a Amber Heard se vzali roce 2015 a jen o rok později se rozešli. Heard ho obvinila z domácího násilí a týrání, nicméně Depp její tvrzení rezolutně popřel. Rozvedli se mimosoudně v srpnu 2016.

Na čtvrtečním soudním stání Amber Heard podala výbušné svědectví o sexuálním napadení pomocí lahve. Nerozpakovala se podat podrobné informace o údajném zneužívání, jemuž byla díky Deppovi vystavena.

Po této události vydaly týmy obou herců prohlášení: „Jak právní zástupce pana Deppa správně předpověděl ve svých úvodních prohlášeních minulý měsíc, paní Heardová skutečně předvedla ‚výkon svého života‘,“ řekl mluvčí Deppa.

„Zatímco v příbězích paní Heardové přibývaly nové a jí pohodlné detaily, vzpomínky pana Deppa zůstaly úplně stejné po celých šest bolestných let od vznesení jejích prvních obvinění," pokračuje Deppův mluvčí. „Jeho pravda je stejná bez ohledu na prostředí, ve kterém byla prezentována."

A prohlášení uzavírá slovy: „Nadcházející křížový výslech od týmu pana Deppa bude nejvýmluvnější a jistě upozorní na mnoho omylů, které se paní Heardová ve svém spletitém svědectví pokusila vydávat za fakt.“

Následovala reakce mluvčího Amber Heard: „Jak dokazuje právě zveřejněné prohlášení, tvrzení pana Deppa o pomluvě se rozpadá tak rychle, že se jeho právní zástupce mění ze žalobce na pronásledovatele.

„Jelikož prohrál soud ve Spojeném království, možná by měl zvážit novou strategii, než aby recykloval přístup k napadené oběti a odmítal nést odpovědnost za své jednání,“ pokračoval. „Pokud byl pan Depp skutečně nevinný, proč se opakovaně omlouval paní Heardové a slíbil, že to ‚monstrum nadobro odloží.“

Mluvčí Amber Heard se opíral do právního týmu Deppa. „Tentýž tým tak zpanikařil, že zuby nehty bojuje, aby zabránil předložení přesvědčivých důkazů a fotografií. Není divu, že pan Depp nemá sílu ani odvahu, aby se na paní Heardovou v průběhu řízení vůbec podíval, jako to nemohl v britském procesu, na místo toho si čmárá a hihňá se..."

Své prohlášení uzavírá: „Chování pana Deppa v tomto procesu bylo stejně ubohé jako v jejich manželství. Zřejmě mají pocit, že musí zdvojnásobit svou prokazatelně prohrávající dvoudílnou strategii: odvést pozornost poroty a démonizovat oběť."

Psali jsme také: Rihanna boří hranice vkusu. Její oblékání v těhotenství se stává ikonické

Zdroje: people.comthewrap.com, thecut.com

Témata: Depp a Heard, soud, spory
Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd a nejmodernějších atrakcí. Objevte Siam Park na ostrově Tenerife

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Malaga známá neznámá aneb turistické highlighty i místa,...

Letní dovolená u moře: Tipy na nejkrásnější pláže v...

Co země, to jiná pravidla. Za co vás čeká v zahraničí...

Letní dovolená v Čechách: Pět kouzelných míst, které...

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...