Princ Harry hraje pólo v Kalifornii. Jeho tým nese zvláštní jméno

Zahraniční 07. května 2022 | 10:49 Pavla Krejčí
Princ Harry vyrostl na hře se svým starším bratrem princem Williamem. Póla se nezřekl ani v Americe a turnajů se účastní kdykoliv je to možné. Nedávno si společně s dobrým přítelem zahrál v Santa Barbaře v týmu, jehož název je spojen s jejich rolemi otců.
Prince Harry je vášnivým hráčela póla. / Depositphotos

Ačkoliv se princ Harry rozloučil se životem v Británii, nezanevřel na tradiční sport, který se s touto zemí neodmyslitelně pojí. Harry dokázal, že je tomuto sportu nadále oddán. Byl ve svém živlu, když si v sobotu zahrál přátelské utkání se svým starým přítelem Nachem Figuerasem. Figueras byl mezi hosty na svatbě Harryho a Meghan v květnu 2018.

Princ se zúčastnil turnaje Harry East Memorial Tournament v Santa Barbara Polo and Racquet Clubu. Klub se nachází nedaleko Montecita, kde nyní bydlí společně s manželkou Meghan a dvěma dětmi. Meghan turnaj bedlivě sledovala na okraji hřiště od postranní čáry.

Harry a jeho přítel se připojili k týmu, s nímž často hraje, a který nese název Los Padres, což ve španělštině znamená otcové. Turnaj se jim nakonec podařilo vyhrát. Byl to vůbec první turnaj, který se hrál před publikem od vypuknutí pandemie.

„Jsem nadšený, že můžu jezdit po boku svého přítele prince Harryho a zbytku týmu Los Padres na turnaji Harry East Memorial Tournament," napsal Figueras na Instagramu. „Jeli jsme spolu za ta léta mnohokrát a teď, když jsme oba rodiče, je extra výjimečné, že můžeme strávit tento čas spolu."

A dále pokračoval: „Název Los Padres byl inspirován blízkostí hřiště k Los Padres National Forest, a také naším spojením jakožto otců."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ignacio Figueras (@nachofigueras)

Minulý rok princ Harry odjel do Aspenu na charitativní zápas v pólu, který se konal ve prospěch charitativní organizace Sentebale . Harry tuto organizaci založil v roce 2006 společně s princem Seeisem z Lesotha. Její úlohou je pomáhat africkým dětem postiženým virem HIV.

Zdroje: dailymail.co.uk, people.com, thesun.co.uk

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Srdce milovníků koupání i cyklistiky zaplesá. Poznejte evropský jezerní ráj

Srdce milovníků koupání i cyklistiky zaplesá. Poznejte...

Kvůli konci pandemického stavu se některým Čechům dovolená...

Nejkrásnější pláže světa pro letošní rok. Svého...

Buďte v obraze. Do kterých zemí můžete cestovat bez omezení...

Strach z covidu vystřídal strach z války. Co byste měli...

Poznejte cyklistickou perlu a jednu z nejkrásnějších tras v...

Zavřít reklamu