Princ Harry o prvorozeném synovi Archiem: Je stejně drzý jako já

Zahraniční 26. dubna 2022 | 07:59 Pavla Krejčí
Během svého projevu na Invictus Game 2022 promluvil princ Harry o prvorozeném synovi Archiem. Podle něj chce létat.
Několik dní před projevem Harry s rodinou navštívil královnu Alžbětu / Depositphotos

Archie Harrison Mountbatten Windsor pochází sice z královské rodiny, jinak je ale stejný jako jiné děti. Má své sny a fantazie, které chce naplnit. Někdy chce být astronautem, jindy Kwazii, kočkou z pirátského seriálu pro děti.

Princ Harry během svého projevu na Invictus Games 2022, ceremoniálu mezinárodní sportovní akce v nizozemském Haagu, promluvil o dvouletém synovi. „Když mluvím se svým synem Archiem o tom, čím chce být, až vyroste, některé dny je to astronaut, jiné dny je to pilot. Evidentně pilot vrtulníku,“ smál se. Podle prince Harryho nezáleží na tom, čím chce člověk být, ale na tom, jaký má charakter. A tak se snaží vést i svého syna.

Pro The Today's Show Harry popsal syna drzého jako je on sám. „Vždy se to snažím dodržet. Myslím, že ta drzost je něco, co vás drží naživu,“ řekl Harry. Dále mluvil o tom, že je Archie zvídavé dítě a neustále klade otázky typu „proč“. „Místo toho, abych se to jen snažil posunout dál, poskytnu mu tu nejupřímnější odpověď, jakou dokážu, a pak pokračuje dál a dál, dokud není spokojený, a pak je to, hotovo… Miluji to. Miluji každou jeho část."

Několik dní před projevem Harry s rodinou navštívil královnu Alžbětu na hradě Windsor. Bylo to vůbec poprvé, co Meghan navštívila královskou rodinu od té doby, kdy v roce 2020 opustili svou roli vyšších členů královské rodiny.  

Zdroje: usmagazine.com, elle.com, people.com.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Srdce milovníků koupání i cyklistiky zaplesá. Poznejte evropský jezerní ráj

Srdce milovníků koupání i cyklistiky zaplesá. Poznejte...

Kvůli konci pandemického stavu se některým Čechům dovolená...

Nejkrásnější pláže světa pro letošní rok. Svého...

Buďte v obraze. Do kterých zemí můžete cestovat bez omezení...

Strach z covidu vystřídal strach z války. Co byste měli...

Poznejte cyklistickou perlu a jednu z nejkrásnějších tras v...

Zavřít reklamu