Manželka Justina Biebera skončila v nemocnici. Objevily se u ní příznaky podobné mozkové mrtvici

Zahraniční 15. března 2022 | 11:34 — Mirka Malá
Hailey Bieber nakonec sama oficiálně potvrdila spekulace, že minulý týden skončila v nemocnici poté, co se u ní objevily příznaky podobné mozkové mrtvici. A to je jí jen 25 let.
Další 1 fotografie v galerii
Manželka Justina Biebera naštěstí nebyla v ohrožení života / Depositphotos

"Ve čtvrtek ráno jsem seděla u snídaně se svým manželem, když jsem začala mít příznaky podobné mrtvici a byla jsem převezena do nemocnice,“ napsala Hailey na svůj Instagram, jak uvedl New York Post na Page Six.

"Zjistili, že jsem utrpěla velmi malou krevní sraženinu v mozku, která způsobila malý nedostatek kyslíku, ale moje tělo to přešlo samo a během několika hodin jsem se úplně zotavila," pokračovala. "Ačkoli to byl rozhodně jeden z nejděsivějších okamžiků, které jsem kdy zažila, jsem teď doma a mám se dobře a jsem vděčná všem úžasným lékařům a sestrám, kteří se o mě starali!"

Bieber měl pro změnu koronavirus

Zdravotní komplikace slavné modelky přišly několik týdnů poté, co se její manžel Justin Bieber nakazil covid-19, což zpočátku vedlo lékaře k domněnce, že Haileyiny problémy mohou s nemocí souviset.

Bieber a Hailey jsou manželé od roku 2018. Slavný zpěvák se s ní nakonec oženil poté, co si léta nemohl vybrat mezi ní a zpěvačkou Selenou Gomez. Bieber také před nedávnem oslavil 28. narozeniny. Také čtěte: Sotva oznámila vážné zranění nohy Nicole Kidman, je tu její kolegyně Ashley Judd s další nehodou. Málem vykrvácela v Kongu.

Zdroj: NY Post, CBSNews.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu