Herečka Jitka Sedláčková mluví o svém soukromí málo. Výjimečně se ale rozpovídala a práskla na svého partnera mnohé

České 11. listopadu 2021 | 15:27 — Mirka Malá
Herečku Jitku Sedláčkovou momentálně mohou mimo jiné diváci vídat na televizních obrazovkách v seriálu Polda. O svém soukromí mluví málo, ale u Jana Krause se rozpovídala o svém partnerovi.
Další 1 fotografie v galerii
Jitka Sedláčková nevyloučila ani svatbu / TV Prima

Její partner a restauratér Pavel Töpfer je bratrem oblíbeného českého herce Tomáše Töpfera. Přestože se s ním Jitka Sedláčková znala celých 35 let, dali se dohromady až před nedávnem.

"Známe se z mé původní restaurace u dálnice a pak jsme se potkávali na trhu, já jsem ji chtěl pozvat na kafe, to odmítla, pak jsem jí tam chtěl koupit něco do šesti korun, to se jí taky nezdálo. Prostě nechtěla, nechtěla,“ zavzpomínal Pavel na to, jak se marně snažil Jitku sbalit. "Pak jsem ji potkal a ona se zeptala, jak se mám. Já na to, že dobře, zvýšili mi důchod o 560 korun, a najednou řekla, ty máš velký barák, nepotřebuješ uvařit, uklidit? Úplně se to obrátilo.“

Herečka, která nemusí židovské vtipy

Jitka Sedláčková ovšem měla vůči svému současnému partnerovi drobné výhrady, respektive k jeho zlozvykům. "Znám Pavla jako člověka, který kdykoliv jsem ho potkala,  a to dělá jeho bratr taky, mě obtěžuje vykládáním židovských vtipů. To je pořád Kohn říká Roubíčkovi… pořád dokola, kdo koho podved…“

A aby nemusela tyto anekdoty poslouchat, neboť Pavel jich má v zásobě něco kolem osmi set, nechtěla jeho pozvání na rande přijímat. Ale to je nyní už minulost. "Pod mým vedením zanechal řady věcí,“ dodává spokojeně Jitka. "Vtipy už říkám jen sám sobě,“ připustil Pavel.

Oblíbená herečka rovněž připustila, že myslí na vdávání. "Já jsem celoživotní solitérka a odpůrkyně manželství a svateb, ale Pavel je jediný, koho jsem ochotná si vzít,“ prozradila Sedláčková s tím, že navzdory určitým věcem, které jí vadí, je překvapená, jak fajn vztah se svým partnerem má. "Je to pravý gentleman a je to velice příjemné.“ I když ji občas rozčiluje, že Pavel neumí pracovat s moderními technologiemi, a tak nedávno omylem živě vysílal na sociálních sítích přímo z jejich ložnice. "Ne že bychom v noci něco vyváděli, ale já jsem s hrůzou zjišťovala, jestli jsme spali nebo co jsme vlastně v tu chvíli dělali a co šlo ven." Dále čtěte: Peter Nagy ve dvaašedesáti rekapituluje svoji hudební kariéru výstavním výběrem svých hitů.

Zdroj: TV Prima.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Světoznámá modelka Pavlína Pořízková dostala po smrti manžela první pořádnou práci

Starší tuhé mýdlo nevyhazujte. V domácnosti lze využít k...

Psí kůže je v zimním období citlivá stejně jako lidská...

Jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý přes...

Nejčastější chyby při krmení psa, které alespoň jednou v...

Psi občas vyvádějí pro lidi nepochopitelné věci....

Jak uskladnit zelí, aby vám vydrželo až do jara a zůstalo...

Zavřít reklamu