Elton John odmítl pozvání na recepci k uctění památky princezny Diany. Kvůli zdravotním problémům

Zahraniční 15. října 2021 | 08:53 — Mirka Malá
Před několika dny přišla zpráva, že se princ Harry se svou manželkou Meghan Markle nezúčastní slavnostního večera k uctění památky princezny Diany, tedy jeho matky, která se má uskutečnit 19. října v Kensingtonském paláci. A teď je jasné, že tam nebude ani Elton John, její velký přítel.
Další 1 fotografie v galerii
Elton John podstoupil na začátku měsíce operaci / Shutterstcok

Čtyřiasedmdesátiletá hudební legenda byla na seznamu hostů slavnostního večera v Kensingtonském paláci, ale zúčastnit se jej nemůže, protože je stále v rekonvalescenci po náročné operaci.

Elton má nový kyčelní kloub

Elton John podstoupil na začátku měsíce operaci náhrady kyčelního kloubu. Operace proběhla v pořádku, ale zpěvák se vzhledem ke svému věku po operaci zotavuje jen pomalu. A proto se nemůže uctění památky svojí velké přítelkyně, princezny Diany, zúčastnit.

Eltona sice britští televizní diváci příští týden uvidí v oblíbené show The Graham Norton Show, kde bude propagovat své nové album The Lockdown Sessions, ale tento pořad byl údajně předtočen ještě před jeho operací.

O Eltonově operaci neexistují žádné další informace, ale povídá se, že zpěvák zákrok podstoupil v posledních několika dnech. Poté, co letos v létě nešikovně spadl na tvrdý povrch, bojoval se silnými bolestmi. Jeho manžel David Furnish následně začátkem tohoto měsíce poskytl informace o Eltonově zdravotním stavu a přiznal, že zpěvák měl velké bolesti. Elton tak v souvislosti s operací musel přeplánovat svůj pracovní itinerář na nejbližší tři měsíce. Dále čtěte: Victoria Beckham v televizi vyděsila svým zjevem. Od fanoušků to schytala za napíchané rty.

Zdroj: Daily Mail.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Turisty čekalo nečekané setkání. U pobřeží Jamajky se objevila extrémně vzácná bílá velryba

Psí kůže je v zimním období citlivá stejně jako lidská...

Jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý přes...

Nejčastější chyby při krmení psa, které alespoň jednou v...

Psi občas vyvádějí pro lidi nepochopitelné věci....

Jak uskladnit zelí, aby vám vydrželo až do jara a zůstalo...

Tipy, díky kterým vyčistíte dveře sprchového koutu tak, že...

Zavřít reklamu