Natáčení je někdy nebezpečné. Své o tom už ví i herečka Tereza Kostková, která dostala kopanec od krávy

Seriály & Filmy 08. září 2021 | 17:33 — Mirka Malá
Herecká profese bývá někdy i pořádně nebezpečná, a to ani nemusí zrovna jít o natáčení nějakých akčních scén. Své o tom už ví i herečka Tereza Kostková.
Další 3 fotografie v galerii
Natáčení může někdy být nebezpečné / TV Prima

Kostková má sice pro strach uděláno, protože doma se synem Tondou chovají krajtu, kterou krmí živými myšmi, ale kráva je přeci jen o dost větší zvíře, které dokáže i zabít.

Podlitiny a boule jí ošetřovali na place

K nepříjemnému incidentu došlo během natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou, ve kterém Tereza Kostková hraje veterinářku. Před natáčením proto prošla také veterinárním školením. Na všechno ale připravit nelze.

Třeba na nečekanou reakci obrovského zvířete během natáčení. "Půl roku jsem s ní točila, už jsem ji znala. Viděla jsem, že ten den byla naštvaná, nechtěla nás tam a já popoháněla celý štáb,“ prozrazuje Kostková svoje setkání se čtyřnohou kolegyní. "Ty krásné laskavé oči se změnily. Přípravy byly dlouhé, já v tom boxu byla sama a za mnou stála kráva. Kamera, připravíme se… – a letěla jsem. Kráva mě nakopla. Bylo to velký, měla jsem podlitiny a boule. Lehce v šoku jsem tam stála, ten záběr si doteď pamatuju.“

Přesto se herečka nenechala vyvést z míry. Vstala a se slovy: "Já jsem vám to říkala!“ šla okamžitě točit. Žádná pauza, jen chtěla záběr rychle natočit, aby se v boxu u krávy zdržovali co nejméně. Ošetřit se nechala, až když bylo hotovo.

Dlouhé čekání na telátko

Na nepříjemný a hlavně nebezpečný zážitek si přitom Tereza Kostková opravdu pořádně počkala. Šlo o poslední záběry seriálu. Natáčení totiž tvůrci dokončili v říjnu loňského roku, a stále jim chyběla jedna scéna. Porod malého telátka, při kterém veterinářka v podání Terezy Kostkové nemůže chybět. "Kvůli téhle scéně jsme se po měsíci vraceli zpátky do obce Sirá, kde byl statek, a natočili jsme poslední záběry seriálu,“ vzpomíná Roman Zach, který pomáhal u porodu společně s Pavlínou Mourkovou. Dále čtěte: Herečka Erika Stárková nedávno přiznala těhotenství, teď prozradila i své těhotenské chutě.

Zdroj: TV Prima.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Spice Girls se mají dát dohromady. Proč ale Victoria Beckham nechce a comeback skupiny opět bolokuje?

Vyčistěte fasádu domu od všech nečistot. S osvědčenými...

Při sušení hub nezapomeňte dodržovat určitá pravidla. Při...

Ředkvičky, mrkve a další druhy zeleniny, které hravě...

Sklizeň mrkve. Jak rozpoznat, že je perfektně zralá a kdy ji...

Motýl, který v zimě létá do teplých krajů a umí pískat....

Využití olivového oleje v domácnosti a na zahradě. Bude vám...

Zavřít reklamu