Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

České 08. prosince 2019 | 16:42 — nov
Zpěvačky Lucie Bílá a Tereza Kerndlová, moderátorky Iva Kubelková a Petra Křivková-Svoboda a blogerka Nikol Moravcová mají jednu věc společnou. V koupelně jim přibyl opravdový elixír mládí. O co jde?
Loading...
České krásky na křtu elixíru mládí / Klinika Yes Visage

Jsou slavné, krásné a svojí svěžest a dobrou kondici si chtějí udržet co nejdéle. Proto všechny vsadily na horkou novinku, která letos rezonovala snad všemi dámskými časopisy, které ho překřtily na elixír mládí.  

„Jsem velmi šťastný člověk, protože jsem tak trochu součástí estetické Kliniky YES VISAGE, která vymyslela tenhle úžasný elixír. Budu se s ním pyšnit a používat ho, protože to je krása zevnitř,“ těmito slovy podpořila nový elixír mládí Lucie Bílá, která je známá svým zdrženlivým postojem k estetickým zákrokům, ovšem omladit se přirozenou cestou za pomoci bio kyseliny hyaluronové, to si nemohla nechat ujít ani ona. „I já jsem ráda, za tento elixíru mládí,“ přidala se s nadšením k Lucii i okouzlující Iva Kubelková.

Zatímco HYALURON ELIXIR ve formě roztoku pro vnitřní užívání dokáže mimořádně zmírnit příznaky a efektivně zpomalit stárnutí, rozjasnit a zpevnit pleť, pružnost a sílu pokožky, vlasů a nehtů zevnitř organismu, HYALURON ELIXIR SÉRUM, obohacené o velmi účinné anti-agingové složky, podporuje a zesiluje účinek čisté bio kyseliny hyaluronové zvenčí. Oba produkty byly vyvinuty ve spolupráci a z bohaté praxe lékařů největší estetické kliniky u nás. 

“Každá žena chce najít svůj elixír mládí, cítit se hezká a odpočatá,“ říká nádherná Tereza Kerndlová a dodává, že sofistikovaná péče o pleť je samozřejmě znát.

„Celá naše koupelna je teď plná věcí pro děti a já tam mám jednu lahvičku a to je právě zlaté sérum a jsem za něj ráda, protože dřív jsem nepoužívala vůbec nic. Oceňuji i to, že není nijak parfémované, a tak nevadí ani malé,“ nahlíží zcela jiným pohledem na převratnou péči o pleť známá blogerka Nikol Moravcová, která si své elixíry nemůže vynachválit, stejně jako další slavná maminka, Petra Křivková-Svoboda: „Nově používám HYALURON ELIXIR SERUM a musím říct, že je opravdu úžasné!“ Už teď se krásná moderátorka těší, že k novému séru po skončení kojení přidá i užívání HYALURON ELIXIRU, který jí pomůže s omlazením a regenerací organismu zatíženým porodem a čerstvým mateřstvím také zevnitř. 

Víte proč je pro naše zdraví a krásu kyselina hyaluronová tolik důležitá? „Málokdo ví, že kyselina hyaluronová se bohatě vyskytuje v kůži, ve sliznicích, v nervové i pojivové tkáni i v oku, proto pokud v těle chybí, tkáně trpí. Kyselinu hyaluronovou potřebujeme doplňovat v různých formách a výhodou našeho HYALURON ELIXIRU je to, že se doplňuje celkově a dostává se v těle všude tam, kde je potřeba. HYALURON ELIXIR SÉRUM pak tento hydratační a omlazující efekt v kůži znásobuje,“ vysvětluje MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE. Oba produkty pomáhají nejen vypadat, ale i cítit se mladší a svěžejší. 

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Turisty čekalo nečekané setkání. U pobřeží Jamajky se objevila extrémně vzácná bílá velryba

Psí kůže je v zimním období citlivá stejně jako lidská...

Jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý přes...

Nejčastější chyby při krmení psa, které alespoň jednou v...

Psi občas vyvádějí pro lidi nepochopitelné věci....

Jak uskladnit zelí, aby vám vydrželo až do jara a zůstalo...

Tipy, díky kterým vyčistíte dveře sprchového koutu tak, že...

Zavřít reklamu