Šokující přiznání Miss ČR Heleny Houdové: V dětství byla sexuálně zneužívána!

České 20. října 2017 | 09:33 — Anna Novotná
Helena Houdová nepřestává šokovat. Vítězka Miss ČR 1999 a modelka nechala nahlédnout do své 13. komnaty. Sedmatřicetiletá kráska prozradila, že byla od mala sexuálně zneužívána.
Další 3 fotografie v galerii
Helena Houdová se po svém vítězství v Miss ČR stáhla do ústraní / Facebook

Přes třicet let v sobě nosila děsivé tajemství. Kromě toho, že byla jako malá holčička zneužívána, obtěžování se neubránila ani v pubertě

„Tohle je velmi osobní. Jako dítě jsem byla sexuálně zneužita. Jako teenager jsem byla sexuálně obtěžována muži. Byla jsem využita jen tak pro něčí potěšení už jako dospělá žena, i když jsem řekla NE. Na ulici mě bez dovolení chytali za části mého těla. Za zadek mě chytlo tolik cizích mužů, že to ani nemohu spočítat,“ uvedla Houdová na sociální síti. 

Nechce ze sebe prý dělat oběť nebo být zajímavá, ale dát mnoha ženám, ale třeba i mužům nějaký příklad toho, aby se s tím buď lépe mohli vyrovnat, nebo naopak o tom dokázali mluvit. 

„Trvalo mi dlouho, než jsem přestala cítit vinu, stud a přestala pochybovat o sobě a svém těle. Chci, aby se mé já stalo silnější. Miluji své tělo a odpustila jsem jim, odpustila jsem sobě, což mi trvalo hrůzných třiatřicet let, kdy jsem si hojila tyto rány,“ dodala trojnásobná maminka Helena Houdová, která se po svém vítězství v Miss ČR v roce 1999 stáhla do ústraní a porozumnění hledala v přírodě.

Helena byla provdána za miliardáře Omara Amanta, se kterým má tři děti. Manželství ale nevydrželo. Alternativně založená kráska momentálně cestuje s dětmi po celém světě a věnuje se charitativním aktivitám.

Houdová o svém životě říká: „Já i děti jsme vegani, stará se o mě Bůh a škodlivé kampaně nefotím!" Možná právě prožitky z dětství a mládí v ní zanechaly stopy a posunuly hranici myšlení a psychiky jinam.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Technický stav Mezinárodní vesmírné stanice se zhoršuje. Komplex bude však v provozu ještě léta

Jak správně zazimovat trampolínu. Rozhodně nestačí ji jen...

Zařídit malou kuchyň je velká výzva. Inspirujte se tipy od...

Před nástupem zimy je třeba zazimovat nejen zahradu, ale také...

Zubní pasta má v domácnosti široké využití. Vyčistí...

Na vypínače většina lidí při úklidu zapomíná. Jsou však...

Vyrobte si krásné vánoční ozdoby z korálků. Zabavit se...

Zavřít reklamu