Fanoušci u vytržení. Tom Cruise šokoval kolemjdoucí, když se na ně vrhl přímo z nebe

Zahraniční 05. srpna 2022 | 09:53 — Pavla Krejčí
Tom Cruise šokoval kolemjdoucí. Údajně vrtulníkem dorazil na vrchol hory, omluvil se několika přítomným turistům a poté se vrhl z útesu, jako by se nic nedělo. Údajně natáčel scény do dalšího dílu Mission: Impossible.
Tom Cruise překvapil manželský pár při procházce / Depositphotos

Nestává se každý den, že při procházce narazíte na Toma Cruise – nebo, že se na vás vrhne doslova z nebe a jako bonus od něj dostanete omluvu.

Manželé Sarah a Jason Haygarthovi, pár z Velké Británie, zažili scénu jako z filmu. Když si užívali procházku po Lake District se svým psem Edwardem, najednou spatřili hvězdného Toma Cruise. Pomocí vrtulníku přistál na úbočí hory High Crag a přispěchal ke kolemjdoucímu páru. Zdálo se, že je Tom oslovil, jako by to bylo úplně normální.

„Omlouvám se, že tím hlukem ruším vaši poklidnou procházku," řekl Tom podle deníku The Sun, „Líbí se mi váš pes." 

Sarah se pak údajně zeptala: „Opravdu skočíte?" Cruise naznačil, že ano. Když se vrhnul k okraji, zakřičel. „Uvidíme se později, lidi." Poté ladně seskočil z útesu v plné výstroji pro paragliding. Video z jeho seskoku momentálně koluje po všech sociálních sítích.

Manželský pár následně sdílel snímky, na kterých se rozjařeně usmívá a v pozadí nad nimi se vznáší černý vrtulník. Jason, který pracuje jako obchodní ředitel, řekl deníku The Sun: „Předtím byl nejslavnější osobou, kterou jsem kdy potkal, Richard Madeley.“ Tuto vzpomínku nyní předčilo setkání s Cruisem. „Tohle to převyšuje o celou míli."

Cruise je známý tím, že si kaskadérské kousky dělá sám a málokdy se nechává nahradit kaskadérem. V roce 2013 v The Graham Norton Show vysvětlil, proč je pro něj důležité předvádět svou vlastní kaskadérskou práci. „Souvisí to s vyprávěním," řekl. „Umožňuje nám to umístit kamery na místa, kam se běžně nedostanete." Podle zpráv Cruise natáčel kaskadérský kousek pro nejnovější díl Mission: Impossible.

Cruise v Anglii velmi často pobývá. Podle webu Page Six se již nějaký čas poohlíží po koupi nového domu v Londýně, v luxusní oblasti Kensington. „Hledá dům v rozmezí 10 milionů dolarů," řekl zdroj minulý měsíc. „Bude to úplně nové místo a bude fungovat spíše jako primární bydliště."

Cruisovi blízcí se několikrát vyjádřili, že ve Velké Británii našel svůj nový domov. Jen v posledních pár měsících se účastnil Platinového jubilea královny Alžběty II., Velké ceny Velké Británie a Wimbledonu, což je důkazem toho, že si pobyt ve Spojeném království evidentně užívá. V Británii navíc žije jeho 29letá dcera Isabella, kterou má z manželství s Nicole Kidman. Psali jsme také: Kate Middleton se připojila k závodu plachetnic. Elegantní svetřík vyměnila za neopren

Autorský článek, další zdroje: Twitter, pagesix.comhollywoodlife.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Chcete mít elegantní dům i zahradu za rozumné peníze? Spolehněte se na minimalistické prvky!

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...