Konec vztahu Shakiry a Piquého se nese v nenávistném duchu. Zpěvačka viní fotbalistu ze ztráty soukromí a chce se odstěhovat na Floridu

Zahraniční 23. července 2022 | 08:30 — Pavla Krejčí
Konec vztahu Shakiry a fotbalisty Gerarda Piquého se nese v celkem nenávistném duchu. Zpěvačka nevěrnému příteli nehodlá nic usnadnit a nenechá na něm nit suchou. Dokonce ho obvinila, že on je důvodem, proč má její rodina minimální soukromí.
Shakira to bývalému příteli nedaruje / Depositphotos

Když se objevily zvěsti o konci vztahu slavné zpěvačky Shakiry a fotbalového obránce Gerarda Piquého, všechny to zaskočilo. Pár spolu strávil dvanáct let a na veřejnosti se zdálo, že jen málokdy do jejich vztahu zabloudí černý mráček. Shakira ho nyní kvůli přehnané pozornosti obviňuje, že je důvodem, proč ji a jejich děti pravidelně pronásledují média.

Spor o děti

Mnohaletý vztah mezi Shakirou a Piquém oficiálně skončil letos 4. června, a přestože se nikdy nevzali, odloučení bylo mnohem těžší, než si všichni představovali. Především pokud jde o otázku jejich dvou dětí, které měli. Rozhádaný pár se nyní bude soudit o to, kde budou děti bydlet. Zpěvačka se chce odstěhovat na Floridu, aby se zde věnovala své kariéře, zatímco obránce Barcelony zastává stanovisko, že by děti měly zůstat v Barceloně, aby pokračovaly ve vzdělávání.

Právníci prý zpěvačce doporučili, aby argumentovala tím, že "mediální tlak, kterým děti a ona trpí od doby, kdy bylo odloučení zveřejněno a vyšlo najevo, leží na bedrech fotbalisty“. Shakira se podle toho hodlá zařídit a pokusí se ukázat, že za rozchod je výhradně zodpovědný Piqué a kvůli němu jejich děti „ztratily na kvalitě života“.

Fotbalistovo chování podle Shakiry přitahuje pozornost. Pravidelně vyráží na večírky, což podle ní poutá zájem médií a "dopadá to na jeho dvě děti, které se nemohou volně pohybovat po Barceloně".

Shakira věří, že v Miami, na Floridě, budou moci ona a její děti vést lepší, a hlavně, klidnější život, aniž by neustále čelili mediálnímu tlaku.

„Je to perfektní město, kde si jich nikdo nebude všímat a stáhnou se z hledáčku tisku," řekly zdroje webu Informalia.

„Její děti by v Miami mohly vést klidnější život. Kromě toho tam mají skvělé přátele. A to je to, co Shakira chce – aby toto odloučení jejím dětem neublížilo."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Shakira (@shakira)

Krize patrně trvala dlouho

Shakira naznačila už první známky krize ve svém posledním hitu „Te Felicito“, který nazpívala s Rauwem Alejandrem. Zpívá v něm:

„Abych tě doplnila, rozbila jsem se na kusy; byla jsem varována, ale neposlouchala jsem; uvědomila jsem si, že jsi falešný, byla to poslední kapka, která přetekla sklenici. Neříkej mi, že se omlouváš, ač to zní upřímně, já tě dobře znám a vím, že lžeš."

Podle jejich blízkých se Piqué už dlouho choval odtažitě, a dokonce svoji přítelkyni před ostatními okatě ignoroval. Shakira v posledním půlroce několikrát sdílela příspěvky, v nichž Piquému vyjadřovala podporu, ty se však nikdy nesetkaly s jakoukoliv reakcí. 

12 let vztahu

Pár se poprvé setkal v roce 2010 při natáčení videoklipu proslulého songu Waka Waka před mistrovstvím světa ve fotbale, které se konalo téhož roku. Zatímco se ke svatbě nikdy neschylovalo, pořídili si dvě děti, Milana a Sashu.

Mezitím Shakira pracuje na svém dalším albu. Rovněž je porotkyní v taneční reality show Dancing With Myself s Nickem Jonasem a Lizou Koshy.

Psali jsme také: Ana de Armas vyprávěla o vztahu s Benem Affleckem. Přiznala, že nedokázala unést pozornost médií

Autorský článek, další zdroj: marca.com, informalia.es

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...