Konec vztahu Shakiry a Piquého se nese v nenávistném duchu. Zpěvačka viní fotbalistu ze ztráty soukromí a chce se odstěhovat na Floridu

Zahraniční 23. července 2022 | 08:30 — Pavla Krejčí
Konec vztahu Shakiry a fotbalisty Gerarda Piquého se nese v celkem nenávistném duchu. Zpěvačka nevěrnému příteli nehodlá nic usnadnit a nenechá na něm nit suchou. Dokonce ho obvinila, že on je důvodem, proč má její rodina minimální soukromí.
Shakira to bývalému příteli nedaruje / Depositphotos

Když se objevily zvěsti o konci vztahu slavné zpěvačky Shakiry a fotbalového obránce Gerarda Piquého, všechny to zaskočilo. Pár spolu strávil dvanáct let a na veřejnosti se zdálo, že jen málokdy do jejich vztahu zabloudí černý mráček. Shakira ho nyní kvůli přehnané pozornosti obviňuje, že je důvodem, proč ji a jejich děti pravidelně pronásledují média.

Spor o děti

Mnohaletý vztah mezi Shakirou a Piquém oficiálně skončil letos 4. června, a přestože se nikdy nevzali, odloučení bylo mnohem těžší, než si všichni představovali. Především pokud jde o otázku jejich dvou dětí, které měli. Rozhádaný pár se nyní bude soudit o to, kde budou děti bydlet. Zpěvačka se chce odstěhovat na Floridu, aby se zde věnovala své kariéře, zatímco obránce Barcelony zastává stanovisko, že by děti měly zůstat v Barceloně, aby pokračovaly ve vzdělávání.

Právníci prý zpěvačce doporučili, aby argumentovala tím, že "mediální tlak, kterým děti a ona trpí od doby, kdy bylo odloučení zveřejněno a vyšlo najevo, leží na bedrech fotbalisty“. Shakira se podle toho hodlá zařídit a pokusí se ukázat, že za rozchod je výhradně zodpovědný Piqué a kvůli němu jejich děti „ztratily na kvalitě života“.

Fotbalistovo chování podle Shakiry přitahuje pozornost. Pravidelně vyráží na večírky, což podle ní poutá zájem médií a "dopadá to na jeho dvě děti, které se nemohou volně pohybovat po Barceloně".

Shakira věří, že v Miami, na Floridě, budou moci ona a její děti vést lepší, a hlavně, klidnější život, aniž by neustále čelili mediálnímu tlaku.

„Je to perfektní město, kde si jich nikdo nebude všímat a stáhnou se z hledáčku tisku," řekly zdroje webu Informalia.

„Její děti by v Miami mohly vést klidnější život. Kromě toho tam mají skvělé přátele. A to je to, co Shakira chce – aby toto odloučení jejím dětem neublížilo."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Shakira (@shakira)

Krize patrně trvala dlouho

Shakira naznačila už první známky krize ve svém posledním hitu „Te Felicito“, který nazpívala s Rauwem Alejandrem. Zpívá v něm:

„Abych tě doplnila, rozbila jsem se na kusy; byla jsem varována, ale neposlouchala jsem; uvědomila jsem si, že jsi falešný, byla to poslední kapka, která přetekla sklenici. Neříkej mi, že se omlouváš, ač to zní upřímně, já tě dobře znám a vím, že lžeš."

Podle jejich blízkých se Piqué už dlouho choval odtažitě, a dokonce svoji přítelkyni před ostatními okatě ignoroval. Shakira v posledním půlroce několikrát sdílela příspěvky, v nichž Piquému vyjadřovala podporu, ty se však nikdy nesetkaly s jakoukoliv reakcí. 

12 let vztahu

Pár se poprvé setkal v roce 2010 při natáčení videoklipu proslulého songu Waka Waka před mistrovstvím světa ve fotbale, které se konalo téhož roku. Zatímco se ke svatbě nikdy neschylovalo, pořídili si dvě děti, Milana a Sashu.

Mezitím Shakira pracuje na svém dalším albu. Rovněž je porotkyní v taneční reality show Dancing With Myself s Nickem Jonasem a Lizou Koshy.

Psali jsme také: Ana de Armas vyprávěla o vztahu s Benem Affleckem. Přiznala, že nedokázala unést pozornost médií

Autorský článek, další zdroj: marca.com, informalia.es

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

8 příznaků, podle kterých poznáte, že váš počítač napadl virus

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...