Kylie Jenner čelí kritice za její let soukromým tryskáčem. Podle fanoušků škodí planetě

Zahraniční 23. června 2022 | 17:31 — Pavla Krejčí
Miliardářka a účastnice televizní reality show Kylie Jenner čelí vlně kritiky od fanoušků. Nemohli překousnout, že se rozhodla pro 30minutový let svým soukromým letadlem za 70 milionů liber. Podle nich „zabíjí planetu“.
Kylie Jenner podle fanoušků ničí planetu / Depositphotos

Kylie Jenner si u svých sledujících zrovna nešplhla. Když zveřejnila na Instagramu snímky, jak letí svým soukromým letadlem, strhla se vlna odsouzení a negativních komentářů.

Miliardářská hvězda odletěla ze svého domova v Calabasas do Palm Springs luxusním letadlem Bombardier Global 7500 a let trval pouhých 30 minut. Fanoušci nemohli pochopit, proč na tak krátký let musela využít své soukromé letadlo, u kterého se navíc chlubí, že stálo více jak 70 miliónů dolarů. Přitom let klasickým letadlem trvá maximálně 50 minut.

Luxusní tryskáč si pořídila v roce 2020. Nechala si ho přizpůsobit podle svých představ. Interiér se chlubí 10 bílými koženými sedadly s jejími vyšitými iniciálami.

Letěla se svým kamarádem Coreym Gamblem, přítelem Travisem Scottem a jejich dvěma dětmi – Stormi (4) a čtyřměsíční syn, jehož jméno zatím není známo.

Nejen Kylie, ale i její slavné sestry Kim Kardashian, Khloé Kardashian a Kourtney Kardashian byly v minulosti kritizovány za to, že podnikaly opravdu krátké lety soukromým letadlem. Ty většinou zahrnovaly výlety s dalšími celebritami.

Nelogičnost jednání shledávají i některé celebrity. Během předávání Oscarů v roce 2020 herec Joaquin Phoenix rýpal do celebrit, jako je právě klan Kardashian-Jenner: "Nemusíme létat soukromými letadly do Palm Springs."

A po nejnovějším luxusním dobrodružství Kylie znovu čelí velké kritice a zdá se, že jí to fanoušci jen tak nezapomenou. Dokonce vyjádřili znepokojení a zášť, jelikož podle nich ničí planetu.

„Kylie Jenner letí letadlem za 70 milionů dolarů na třicetiminutovou cestu? Dobře děvče, jen si nič planetu," stěžoval si jeden uživatel Twitteru.

„Jsou to právě bohatí lidé jako ona, kteří doslova zabíjejí zemi, ve které žijeme. To je tak sobecké," přidal se další.

„Tahle holka má tolik peněz jen pro své vlastní dobro. Nasedněte na normální let a zaplaťte za první třídu. Nejste tak slavná," vybuchl někdo jiný.

Další si neodpustil výsměch: „Asi jezdí autem na záchod, místo aby tam došla."

Není to poprvé, co se fanoušci rozčilují nad chováním lidí, kteří jsou pohádkově bohatí. Kim Kardashian čelí velké kritice za to, že údajně poničila šaty po Marilyn Monroe. Uživatelé sociálních sítí si stěžují, že celebrity dehonestují historickou památku, která měla zůstat v muzeu. Obzvlášť, když jí šaty nesedly a musela si zadní část zakrývat kožichem.

Psali jsme také: Sandra Bullock oznámila pauzu od hraní. Prý se cítí vyhořelá

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk, Twitter

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Dvě bizarní hvězdy mohou být původem zvláštní anomálie, kterou před časem zachytilo několik observatoří

Podzimní péče o růže: Jak je správně prořezat a...

Kompostování je efektivní způsob, jak využít napadané,...

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Podzimní výsev zeleniny nejen pro ranou jarní sklizeň....

Zavřít reklamu