Kate Middleton a princ William se zúčastní premiéry pokračování filmu Top Gun

Zahraniční 16. května 2022 | 10:29 Pavla Krejčí
Královský pár se zúčastní nadcházející britské premiéry Top Gun: Maverick společně s Tomem Cruisem. Druhého dílu se fanoušci dočkali po 36 letech.
Princ William a Kate Middleton. / Depositphotos

Po boku Toma Cruise vystoupí Kate Middleton a princ William. Premiéra filmu proběhne 19. května na londýnském Leicester Square. Top Gun: Maverick je dlouho očekávaným filmem, který se kvůli situaci s pandemií neustále odkládal. Nyní mohou fanoušci po 36 letech spatřit Toma Cruise v pokračování. Jeho filmová partnerka Kelly McGillis se však své role v druhém dílu nezhostila.

Během premiéry Kate Middleton nepochybně oblékne další ze svých skvělých modelů. Kate a William se pravidelné účastní londýnských premiér, takže jejich přítomnost není žádným překvapením. Předešlý rok Kate zazářila ve zlatavých třpytivých šatech na premiéře Jamese Bonda. Účastnili se promítání společně s princem Charlesem a Camillou, vévodkyní z Cornwallu.

Jejich účast má však i skrytější důvod – Tom Cruise údajně slyšel, že je William fanouškem původního filmu, který diváci mohli poprvé spatřit v roce 1986. William mimo jiné byl sám pilotem vrtulníku Royal Air Force a k letectví má tak velmi blízko.

Královský pár se projde po červeném koberci už příští čtvrtek. Poté se potkají s Cruisem a dalšími účinkujicími jako je Miles Teller, který hraje syna Cruisova zesnulého parťáka Goosea.

Premiéru filmu si pod svá křídla vzali Paramount Pictures a The Film and TV Charity. Jedná se už o 72. královské filmové představení, které TV Charity ve své sto let existující činnosti uvede.

Tom Cruise má k britské královské rodině blízko. Setkal se již s princeznou Dianou, když se s tehdejší manželkou Nicole Kidman v roce 1992 zúčastnili premiéry filmu Navždy a daleko, která se rovněž konala na Leicester Square. O pět let později se Cruise zúčastnil jejího pohřbu. V roce 2017 se setkal s již zesnulým princem Phillipem během 75. výročí The Outward Bound Trust v Buckinghamském paláci. Psali jsme také: Zvláštní význam včelích náušnic, které Kate Middleton nosila v Manchesteru.

Autorský článek, další zdroje: Twitter, people.com, dailytimes.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Rozhodnutí o potratech rozhýbalo svět. Meghan Markle řekla, že je to pro ni hluboce osobní

Jak dosáhnout maximální úrody cuket? Zaměřte se na čtyři...

Pěstování petúnií: Správné místo výsadby, hnojení a...

Jak vyhnat mravence ze zahrady i ze skleníku. Skvěle fungují...

Vypěstujte si sladká, voňavá rajčata, plná chuti. Stačí...

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Zavřít reklamu