Janet Jackson porodila v padesáti prvního potomka! Je to kluk!

Zahraniční 04. ledna 2017 | 10:41 Anna Novotná
Janet Jackson se poprvé stala maminkou! V šoubyznysu je celkem běžné, že ženy s mateřstvím otálejí a rodí i na prahu čtyřicítky či později, ale zpěvačka Janet Jackson své první dítě, chlapce, porodila až v padesáti letech.
Padesátileté zpěvačce Janet Jacksonové se v úterý narodilo první dítě / Instagram

Sestra zesnulého krále popu Michaela Jacksona na své první dítě čekala celých 50 let, ale nakonec se dočkala. Porodila syna, kterého má s manželem Wissamem Al Manem, obchodníkem z Kataru. Ten oslavil 1. ledna 42. narozeniny a s Janet se tajně vzali v roce 2012 po dvouleté známosti.

Chlapeček se narodil v úterý a dostal jméno Eissa, příjmení pak po otci, dvaačtyřicetiletém obchodníkovi Wissamu Al Manovi.

Podle časopisu People porod probíhal "bezproblémově a bez stresu". Kvůli plánování rodiny odsunula Janet svoje světové turné, které se týkalo i České republiky.

Během těhotenství se zpěvačka víceméně stáhla z veřejného života a v posledních týdnech byla pasivní také na sociálních sítích. Proto se začalo spekulovat, že miminko se už narodilo. Na začátku listopadu totiž zpěvačka už vypadala, že to má za pár.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Děsivý zážitek nad oceánem. Dopravnímu letounu před čtyřiceti lety přestaly fungovat motory, cestující se ale podařilo zachránit

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu