Rossovi z Přátel se zhroutilo manželství! Herec se odstěhoval od rodiny

Zahraniční 13. dubna 2017 | 21:15 — Anna Novotná
Další manželská krize, která zasáhla šoubyznys. Tentokrát to vypadá, že je u konce manželství herce Davida Schwimmera, který je znýmý především jako Ross Geller ze seriálu Přátelé.
Další 1 fotografie v galerii
Dokáže ještě David Schwimmer zachránit manželství? / Instagram

David Schwimmer (50) se odstěhoval od matky své pětileté dcery, umělkyně Zoe Buckman (31). David a Zoe se poznali v roce 2007 v Londýně. Schwimmer tam režíroval film Maraton lásky a Buckham, která je fotografka a výtvarnice, tam pracovala jako servírka. V březnu roku 2010 ji požádal o ruku a ještě téhož roku měli svatbu. Rok poté, v květnu roku 2011, se jim narodila dcera.

Teď to ale bohužel vypadá, že David Schwimmer a Zoe Buckman už nejsou přátelé a brzy nebudou ani manželé. Vztah začal skřípat a hvězdný pár se rozhodl, že bude na nějaký čas žít odděleně. Podle jejich přátel nestojí za rozchodem nikdo třetí. Z jejich vztahu prostě vyprchala láska a vášeň.

Společně vydali prohlášení, že jdou po šesti letech vztahu na čas od sebe. „Pořád se milujeme, chováme k sobě respekt, ale nějakou dobu teď budeme žít odděleně. Prosíme všechny, aby respektovali naše soukromí. Naší prioritou bude samozřejmě štěstí naší pětileté dcery Cleo,“ píše se v prohlášení. Přátelé Davida Schwimmera a jeho ženy soudí, že za rozchodem nejsou žádní další lidé a nevěry, ale spíš to, že z manželství už vyprchala láska a pár špatně nese mediální zájem o jejich osoby.

Jejich manželství nepřežilo sedmý rizikový rok, ale pár zatím nadále zůstává ve sňatku manželském. Zda se jim podaří strasti manželství překonat, ale zatím nikdo netuší.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v pošmourném podzimu sázkou na jistotu

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Nejžhavější destinace letošního podzimu. Tajemná a stále...

Češi cestují jak o život. Pozor by si ale měli dát na dvě...

Není otázkou zda, ale kdy. Evropu čeká katastrofa...

Konec pohody v nejoblíbenější destinaci Čechů? Na stole je...

Zavřít reklamu