Romantika na sněhu. Agáta Hanychová vyrazila s novou láskou do Tater

České 18. ledna 2022 | 14:16 — Anna Novotná
Jasné v Nízkých Tatrách vyrazila modelka a influencerka Agáta Hanychová již poněkolikáté. Poprvé s sebou ale vzala svého nového přítele Andreje.
Další 2 fotografie v galerii
Agáta Hanychová hory a snowbording miluje / Jasná Nízké Tatry

Agáta Hanychová hory miluje a přiznává, že kromě zábavy je pro ni snowboarding i skvělý způsob, jak si udržet přes zimu tělo ve formě.

„Do střediska Jasná v Nízkých Tatrách se strašně ráda vracím. Mám ráda hory i v Čechách, ale přijde mi, že oproti těm našim kopečkům je to tady o dost lepší. Dlouhé a široké sjezdovky a nádherné výhledy. A navíc jsem tu poprvé v životě vyzkoušela Fresh Track a bylo to to nejlepší, co jsem tady zažila. Na sjezdovku jsme vyrazili se svítáním a čerstvě urolbovanou trať jsme měli jen pro sebe. Žádný lidi, žádný fronty u lanovek, jen my a perfektní manšestr. Za dvě hodiny jsem tu najezdila tolik, co u nás za normálního provozu najezdím za celý den. Byl to fakt luxus,“ popsala zážitek z Fresh Tracku Agáta, která jinak dává přednost jízdě prašanu.

Několikrát měla dokonce možnost nechat se vyvést na hřebeny helikoptérou. I Jasná ale patří mezi špičku freeridových středisek ve střední Evropě. 

Poprvé se Agáta na snowboardu svezla už ve dvanácti letech. „Máma je vášnivá lyžařka, takže mě už ve třech letech naučila lyžovat, aby se mnou nemusela trapně bobovat. Ve dvanácti jsem pak dostala první snowboard a už jsem se ho od té doby nevzdala. Můj syn ale jezdí na lyžích, snowboard ho nezajímá. A Mia se teď také začne učit lyžovat. A Andrej je vlastně taky lyžař, a to první, se kterým jsem kdy chodila.“

Ani nový přítel ale Agátu zřejmě nepřesvědčí, aby se k lyžím vrátila. „Už lyžovat moc neumím. Jednou jsem byla s Andrejem dokonce na skialpách a musím přiznat, že jít na lyžích do kopce mě také moc nenadchlo. Vypadá to, že u snowboardu zůstanu navěky.“

Zdroj: Jasná Nízké Tatry

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...