Ester Ledecká si před klíčovou sezonou, jejímž vrcholem bude zimní olympiáda, vyrazila užít

České 03. října 2021 | 22:21 — Mirka Malá
Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká má před sebou klíčovou sezonu. Jejím vrcholem bude další zimní olympiáda, na které bude Ester obhajovat hned dvě zlata.
Další 2 fotografie v galerii
Nejslavnější česká sportovkyně si dopřála pauzu od sportu / Divadlo Hybernia

Ještě než to všechno vypukne, stihla si Ledecká udělat čas na věci, které se sportem vůbec nesouvisejí. Vyrazila na padesátou reprízu muzikálu Tarzan. K muzikálům a hudbě obecně má ostatně blízko, protože, jak sama říká, s tátou Jankem trávila část svého dětství v divadle, neboť Ledecký je mimo jiné úspěšným muzikálovým autorem.

Ester ocenila výkony v muzikálu Tarzan v Divadle Hybernia a po jeho zhlédnutí nešetřila chválou. "No mě se to líbilo strašně, jsem moc ráda, že jsem tady mohla být. Já jsem si to moc užila. Je tam spousta legrace, spousta takových skrytých věci, nádherné kostýmy a skvělá hudba. No tak hudba od Philla Collinse, to se dalo čekat. Ale musím, říct, že se mi líbilo, jak jsme se tady v Česku poprali s těmi texty, protože já jsem to měla vždycky naposlouchané v americké verzi a nedovedla jsem si to představit, a hrozně se mi to líbilo. Takže doporučuju všem.“

Nadcházející sezona je klíčová

Poté, co si udělala trochu volno, se už Ester bude zase soustředit na sport. Nadcházející sezona je pro ni opravdu klíčová. Závodit hodlá znovu jak na snowboardu, tak samozřejmě v alpských disciplínách na lyžích.

Vrcholem sezony, která pro Ledeckou začne už za měsíc, bude samozřejmě zimní olympiáda. Na té poslední získala historické dvě zlaté, když s tou na lyžích nepočítal snad vůbec nikdo a především ne ona sama.

Obhájit dvě zlaté medaile na olympiádě pro Ledeckou bude o to těžší. Jistě bude chtít dokázat, že na lyžích před čtyřmi lety nevyhrála náhodou a tlak na ni bude obrovský. Zatím se ale Ester bude soustředit především na světové poháry, které ukáží, jak se jí podařilo natrénovat. Dále čtěte: Film Karel jde do kin. Režisérka Špátová neměla ve střizně daleko k slzám.

Zdroj: Divadlo Hybernia.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...