Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

České 21. listopadu 2020 | 10:10 Anna Novotná
Mohl být a snad i měl být jedním z mála skutečně relevantních nástupců "božského Káji". Mistr, který vloni zemřel, o něm před pár lety prohlásil, že jestli si umí představit, že ho někdo někdy takzvaně nahradí, pak by to měl být Bohuš Matuš. Jenomže, to by musel mladý zpěvák s jinak fantastickým hlasem na sobě víc pracovat a musel by eliminovat nebezpečí afér, vedoucích až k ponížení.
Dalších 7 fotografií v galerii
Zpěvák žije s teprve 17letou dívkou, s níž čeká dítě / Archiv B. Matuše

Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Nicméně jeho story s mladičkou přítelkyní Lucií, s níž čeká dítě, a i některé předchozí aféry jej deklasovaly do řad problémových celebrit. Je to velká škoda. Jedna věc je, že s kým žije, jak žije nebo čeká dítě, je čistě jeho věc, druhou je však mediální obraz a obrázek u veřejnosti. A ta nikomu nic neodpustí.

"Bohuš je bezvadnej kluk, fajn a velký talent. Má hlas, barvu hlasu, kterou tu nemá nikdo. Žel bohu to, co se o něm píše, říká, i když to často není pravda, mu prostě nepomáhá. Měl by víc myslet na to, jak ho veřejnost, ale třeba i různí pořadatelé vnímají," myslí si shodně řada jeho kolegů a přátel i z divadla.

"Nikomu neubližuju, nic špatného jsem neudělal. Snažím se svou práci dělat na sto procent. Každý ať si zamete před vlastním prahem, než bude někoho kritizovat a víme, co dokážou některá média," říká trochu naštvaně Bohuš Matuš.

Má bezesporu pravdu, ale už to, že žije s teprve 17letou dívkou, s níž čeká dítě, je mnohým trnem v oku. A to, jak nedávno vyprávěl, jak jí češe vlásky a podobně, zkrátka česká, poměrně konzervativní veřejnost moc nedává. "Lidé jsou někdy zlí a umí být hodně krutí," přiznává sám zpěvák, jehož písně jsou sice pohlazením sluchu i duše, nicméně to, jak ho veřejnost vnímá, už bohužel ne. 

Navíc si s svým nedávným vyjádřením spojeným se současnou koronavirovou situací opět takzvaně naběhl na vidle. 

"Posledních pár let bylo skvělých, takže finančně zatím nijak nestrádám, ale potíž je v tom, že sedím doma, a to pak člověk snadno může spadnout do alkoholových a podobných excesů, které jsem už zažil dřív. Samozřejmě, že teď cítím zodpovědnost vůči Lucince a holčičce, která se nám narodí, ale při nicnedělání má člověk roupy, tak mě to trochu leká," řekl nedávno. 

Podle jeho kolegů, ale i mediálních odborníků by tohle skutečně velká osobnost neměla nikdy veřejně vypustit. Všichni se shodují na tom, že právě tolik opěvovaný Karel Gott, který byl i Matušovým vzorem, měl také své "aférky" s ženami, ale vždy spíš platil za alfa samce, nicméně fanoušci, ale i ti, kteří ho jen vnímali jako součást showbyznysu, ho nikdy nevnímali jako nějakého šílence nebo blázna. Což se bohužel u Bohuše Matuše v očích některých lidí děje. A to mu rozhodně plusové body nepřidává.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Poprvé v historii. Vědcům se podařilo vypěstovat rostliny v půdě z Měsíce

Je nejvyšší čas vysadit rajčata. Jak často je zalévat, jak...

Seznamte se s medvědím česnekem a poznejte sami, v čem...

Dopřejte okurkám zálivku z mléka. Dosáhnete tak maximální...

Jak se nadobro zbavit slimáků přírodní cestou. Vsaďte na...

Pěstujte cukety jako to dělají v Itálii. V létě pak doslova...

Zahrádkářský kalendář: Co v květnu vysadit a na jaké...

Zavřít reklamu