Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

České 21. listopadu 2020 | 10:10 — nov
Mohl být a snad i měl být jedním z mála skutečně relevantních nástupců "božského Káji". Mistr, který vloni zemřel, o něm před pár lety prohlásil, že jestli si umí představit, že ho někdo někdy takzvaně nahradí, pak by to měl být Bohuš Matuš. Jenomže, to by musel mladý zpěvák s jinak fantastickým hlasem na sobě víc pracovat a musel by eliminovat nebezpečí afér, vedoucích až k ponížení.
Dalších 7 fotografií v galerii
Zpěvák žije s teprve 17letou dívkou, s níž čeká dítě / Archiv B. Matuše

Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Nicméně jeho story s mladičkou přítelkyní Lucií, s níž čeká dítě, a i některé předchozí aféry jej deklasovaly do řad problémových celebrit. Je to velká škoda. Jedna věc je, že s kým žije, jak žije nebo čeká dítě, je čistě jeho věc, druhou je však mediální obraz a obrázek u veřejnosti. A ta nikomu nic neodpustí.

"Bohuš je bezvadnej kluk, fajn a velký talent. Má hlas, barvu hlasu, kterou tu nemá nikdo. Žel bohu to, co se o něm píše, říká, i když to často není pravda, mu prostě nepomáhá. Měl by víc myslet na to, jak ho veřejnost, ale třeba i různí pořadatelé vnímají," myslí si shodně řada jeho kolegů a přátel i z divadla.

"Nikomu neubližuju, nic špatného jsem neudělal. Snažím se svou práci dělat na sto procent. Každý ať si zamete před vlastním prahem, než bude někoho kritizovat a víme, co dokážou některá média," říká trochu naštvaně Bohuš Matuš.

Má bezesporu pravdu, ale už to, že žije s teprve 17letou dívkou, s níž čeká dítě, je mnohým trnem v oku. A to, jak nedávno vyprávěl, jak jí češe vlásky a podobně, zkrátka česká, poměrně konzervativní veřejnost moc nedává. "Lidé jsou někdy zlí a umí být hodně krutí," přiznává sám zpěvák, jehož písně jsou sice pohlazením sluchu i duše, nicméně to, jak ho veřejnost vnímá, už bohužel ne. 

Navíc si s svým nedávným vyjádřením spojeným se současnou koronavirovou situací opět takzvaně naběhl na vidle. 

"Posledních pár let bylo skvělých, takže finančně zatím nijak nestrádám, ale potíž je v tom, že sedím doma, a to pak člověk snadno může spadnout do alkoholových a podobných excesů, které jsem už zažil dřív. Samozřejmě, že teď cítím zodpovědnost vůči Lucince a holčičce, která se nám narodí, ale při nicnedělání má člověk roupy, tak mě to trochu leká," řekl nedávno. 

Podle jeho kolegů, ale i mediálních odborníků by tohle skutečně velká osobnost neměla nikdy veřejně vypustit. Všichni se shodují na tom, že právě tolik opěvovaný Karel Gott, který byl i Matušovým vzorem, měl také své "aférky" s ženami, ale vždy spíš platil za alfa samce, nicméně fanoušci, ale i ti, kteří ho jen vnímali jako součást showbyznysu, ho nikdy nevnímali jako nějakého šílence nebo blázna. Což se bohužel u Bohuše Matuše v očích některých lidí děje. A to mu rozhodně plusové body nepřidává.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Chorvatsko přitvrzuje. Informace, které by vám před cestou do země neměly uniknout

Chorvatsko přitvrzuje. Informace, které by vám před cestou do...

Kanárské ostrovy se těší mimořádné oblibě. Navštivte...

Na co se připravit při cestování autem. Pozor, ať si svojí...

I v Čechách si užijete úžasné a navíc zdraví prospěšné...

Kvůli mutacím přibyly další červené země. A na co se...

Pravidla cestování se mění téměř každý den. Aktuální...

Zavřít reklamu