Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

České 12. března 2020 | 14:54 — nov
Slovenská kráska Andrea Verešová využila chvilku pracovního volna a společně s rodinou si užívají jarní prázdniny v největším českém skiareálu Špindlerův Mlýn. Že jí to sluší ještě více než obvykle, je patrné každému, kdo si po jejím boku užívá to nejlepší ze srdce Krkonoš. Co dvojnásobnou maminku tak rozzářilo? Důvod k radosti vás překvapí.
Andrea Verešová své děti ve sportu od malička maximálně podporuje / Archiv

„Jarní prázdniny trávíme jako obvykle na našich oblíbených horách. Perfektně upravené sjezdovky, kopec sněhu, žádné fronty a čekání. Jsou tu vždy úžasné podmínky pro lyžování a velice vstřícný personál. Špindlerův mlýn nás ještě nikdy nezklamal," prozradila bývalá slovenská miss, která se netají tím, že právě Špindl si našel cestu k jejímu srdci. „Lyžování a jízda na snowboardu je tu vždy bezpečná a pohodlná."

Právě bezpečnost a upravené sjezdovky jsou pro Andreu prioritou. Na horách si totiž aktivní odpočinek a zimní sporty užívá i s dcerou Vanesskou (12) a synem Danielem (11). Důvodem k její radosti ale není pouze možnost užít si pár dní volna s rodinou. Ohromnou zásluhu na tom mají oba potomci!

"Hory miluji nejen já, ale i moje děti. Se sportovní akademii trénují pravidelně ve Špindlu. Daník i Vanesska si snowboard zamilovali a jezdí po českých i mezinárodních závodech. Díky svým úspěchům byla Vanesska dokonce snowboardovým svazem postaršena a minulý týden vyhrála Mistrovství ČR žen a 1. místo na mezinárodních závodech Valley Rally v Rakousku. Ve svých dvanácti letech závodí již mezi juniorkami a ženami. Před měsícem přivezla domů dvě zlaté medaile ze zimní olympiády dětí a mládeže. Daniel je loňským Mistrem republiky a na mezinárodních závodech obhájil letos v silné konkurenci třetí místo,“ prozradila královna Špindlu.

Andrea Verešová se netají tím, že své děti s manželem Danielem Volopichem ve sportu od malička maximálně podporují. „Jsem ráda, že je to baví, a i v dnešní době plné techniky a sociálnich sítí se věnují sportu s nadšením. Na druhé straně je pořád nejdůležitější škola. Děti musí mít v první řadě splněné svoje školní povinnosti. Není to vždy lehké skloubit, ale naštěstí to zatím zvládají,“ dodala modelka s úsměvem (Dokonce měli na vysvědčení samé jedničky ...pozn. redaktora).

I proto nepochybujeme o tom, že se na olympiádě v budoucnu můžeme klidně potkat a fandit českým reprezentantům “na prkně” se jmény Daniel Tobias a Vanessa Volopichovi!

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Plzeňský kraj je jako stvořený na výlety s dětmi. Kam zajít a co prozkoumat?

Plzeňský kraj je jako stvořený na výlety s dětmi. Kam...

Za nejčistším vzduchem v Evropě se nemusíte trmácet daleko....

Nebudete věřit vlastním očím. Podívat se na některá...

Místa v Česku, která vás pohladí po duši a vyčarují...

Dokonalá pastva pro oči. Poznejte výjimečná místa v...

Hoďte starosti za hlavu. Čarokrásná místa, kam můžete...

Zavřít reklamu