Mahulena Bočanová na bujarém večírku: Mám ráda vše co je tmavé!

České 28. června 2018 | 18:00 Anna Novotná
Léto je plné divokých večírků a jedním z těch nezapomenutelných byl i mejdan v kubánském klubu, kam dorazila i půvabná herečka Mahulena Bočanová, která celým večerem provázela.
Dalších 14 fotografií v galerii
Kubánskou hudbu, drinky a večer plný zábavy si nenechala ujít ani Mahulena Bočanová / La Bodeguita del Medio

Kubánskou hudbu, drinky a večer plný zábavy si nenechaly ujít slavné osobnosti, jako jsou Veronika Arichteva, Martina Pártlová, Nikol Štíbrová, Jitka Asterová, Zuzana Belohorcová, Nikola Buranská, Jan Kalousek, Monika Leová, Iva Uchytilová, Marian Vojtko nebo Osmany Laffita. 

Narozeniny podnik oslavil ve velkolepém stylu pravé kubánské párty. Mahulena Bočanová si moderování večera užívala a nebylo to v Bodeguitě poprvé. "Majitelé jsou jedni z mých nejbližších přátel. Společně nejen spolupracujeme, ale i trávíme volný čas. Moderovala jsem otvíračku před těmi 16 lety a s Leošem Marešem i oslavu 10 let. Jdu v podstatě domů." Že pohromadě tráví hodně času je zřejmé i z toho, že každoročně tato parta odletí na Kubu a majitelé si tak přivezou skvělé zážitky a novou inspiraci, kam provozovnu přínosně posunout.

Mahulena s oblibou v tomto baru zakončuje i náročné dny. "Je to pro mě jediné místo, kam chodím, když jdu večer na drink. V Bodeguitě mám kamarády a je mi tam dobře." Nejraději si pak herečka objedná nějaký tmavý drink, protože jak sama řekla: "Mám ráda čokoládové drinky, rum s kolou. Vše, co je tmavé." Když se pije alkohol, může přijít i pořádný bolehlav. Zažila ho i Mahulena Bočanová? "Pořádnou kocovinu jsem zažila, když jsem dokojila Márinku. Šla jsem tehdy po delší době do baru a druhý den jsem myslela, že umřu."

Na večírek dorazila i Jitka Asterová, která kubánskou živelnost zbožňuje. "Sama jsem hodně energický člověk. V jejich společnosti musím stále tančit a popíjet." Naopak od Mahuleny si Jitka libuje v bílých drincích. "Miluji koktejly Caipirinha, Caipiroska a nejvíce Piňa Coladu." Jedno mají herečky společné. Obě se umí pořádně odvázat. "Musím říct, že je jen málo oslav, ze kterých si něco pamatuji. Dokonce na jedné si ani nepamatuji, že jsem tam byla." Snad si z tohoto večírku Jitka bude pamatovat vše.

Slunečné Miami na krátký čas opustila moderátorka Zuzana Belohorcová, a také ona se se svým manželem vydala na drink do pražského kubánského klubu. 

Do klubu zavítal i uznávaný plastický chirurg Ondřej Měšťák. "K Bodeguitě patří dobré jídlo i pití a při kubánské hudbě se nejlépe relaxuje. Po náročné směně sem rád zajdu, vždyť to mám z kliniky kousek," prozradil.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a kam můžete vyrazit bez omezení ?

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Proticovidová opatření řada zemí zrušila. Cestovatelé ale...

Zavřít reklamu