Phoebe z Přátel přiznává, že se cítila nejistě, když natáčela po boku hereček Jennifer Aniston a Courtney Cox

Zahraniční 14. srpna 2022 | 08:43 — Pavla Krejčí
Lisa Kudrow, která hrála Phoebe v seriálu Přátelé, přiznala, že se cítila nejistá a měla o sobě pochybnosti, když natáčela po boku hereček Jennifer Aniston a Courtney Cox. Celé roky trpěla pochybnostmi o svém těle.
Lisa Kudrow se při natáčení Přátel cítila nejistě / Depositphotos

Přestože Lisa Kudrow, hvězda ikonického seriálu Přátelé, patří mezi oblíbené a známé herečky, během natáčení se potýkala se silnými emocemi. Popsala 'trhavé' pocity, které cítila po boku hereček Jennifer Aniston a Courteney Cox. 

Nyní devětapadesátiletá herečka, která ztvárnila Phoebe Buffay, prozradila, že její vnímání těla se změnilo poté, co získala roli. V podcastu Popcrushed se svěřila, že trpěla tělesnou dysmorfií, a dodala, že se cítila jako rovná „tyčka“. Stejně jako její sestra a otec.

Do té doby se považovala za normální ženu, která však neměla příliš ženské tvary. „Nepřipouštěla jsem si to. Neměla jsem žádný pas. Vůbec jsem to neviděla. Myslela jsem si, že jsem hubená a můžu dělat cokoliv," vysvětlila.

„Potom jsem se dívala na fotografie a říkala jsem si: 'Wow, obrázky opravdu zkreslují realitu'. Až během natáčení Přátel jsem si uvědomila, že ve skutečnosti nevypadám tak, jak jsem si myslela. To bylo tak otřesné a tehdy jsem si řekla: 'Musím skutečně zhubnout? Musím držet dietu?“

Na otázku, zda měla média vliv na její změnu vnímání těla, Lisa přiznala, že když se dívala na pořad, koukala na jejich ženské trio. „Bylo to jen o tom vidět sebe v pořadu, vidět se v oblečení a vidět Courteney a Jennifer v oblečení vedle sebe." Tehdy herecké kolegyně požádala, aby ji doprovázely při nakupování a poskytly jí moudré rady ohledně oblékání. „A tehdy jsem zjistila, že to není jen o oblečení," řekla Lisa.

Dodala: „Nesnažím se říct, že jsem měla nadváhu. Není to pravda. Jen jsem neměla ponětí o skutečném tvaru svého těla."

Lisa prozradila, že začala přijímat své tělo až po dosažení svých 40 let a dodala: „Udělej, co potřebuješ, abys byla zdravá, ale tohle je tvoje tělo a je to v pořádku."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lisa Kudrow (@lisakudrow)

Lisa také poznamenala, že netoužila po vzhledu typické hollywoodské sex bomby. „Chtěla jsem být pouze charakterní herečkou,“ řekla. Poté dodala, že její manžel Michel Stern ji „vždy miloval takovou, jaká byla a chtěl, aby byla zdravá“.  

Když během rozhovoru padla pozornost na tlak, který nutí hvězdy se neustále srovnávat se slavnějšími hvězdami, Lisa řekla: „Všechno je ve vaší hlavě, děláte to sami sobě.

„Nikdo nepotřebuje, abyste byl Tom Cruise nebo tak slavný jako Tom Cruise," dodala. „Pro mě to v té době byla Julia Roberts nebo Meg Ryan."

Nedávno Jennifer Aniston prozradila, že během natáčení jedly každý den stejný salát po dobu 10 let. Fanoušky samozřejmě zajímalo, z čeho se salát skládal, aby si ho mohli sami připravit. Nakonec se na TikToku objevilo video s přípravou, které se během chvilky stalo virální. Recept vešel ve známost jako Jen-An.

Podle videa se salát skládá z bulguru, nakrájených okurek, petrželky, máty, červené cibule, garbanzo fazolí, rozdrobeného sýra feta a nakrájených pistácií.

Sama Jennifer však správnost receptu nepotvrdila a řekla, že obsažené ingredience se nijak nepodobají salátům, které po léta konzumovaly.

Psali jsme také: Jane Fonda přiznala, že podstoupila estetický zákrok, na který není hrdá. Jednou šla na facelift a nyní řekla, proč toho lituje

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...