Brendan Fraser prošel razantní proměnou. Pro novou roli se proměnil v obézního učitele vážícího více než 270 kilo

Seriály & Filmy 29. července 2022 | 09:06 — Pavla Krejčí
Herec, proslavený filmovou sérií Mumie, se proměnil k nepoznání. V připraveném snímku The Whale váží více než 270 kilo. Nově zveřejněný snímek podává poměrně šokující pohled.
Brendan se vrací do filmového světa / Depositphotos

Brendan Fraser má sice své slavné filmové období za sebou, přesto se mu znovu začínají hrnout zajímavé nabídky na netradiční role. Sexy šviháka z filmové série Mumie si už sice nezahraje, nicméně jeho herecká jiskra ještě úplně nevyhasla. Na nově zveřejněném snímku ke svému nadcházejícím filmu The Whale prošel opravdu velkou proměnou, a je téměř k nepoznání. 

Fraser ztvárňuje 270kilového učitele angličtiny jménem Charlie. Trpí opravdu silnou obezitou a snaží se navázat vztah se svou dospívající dcerou. Odcizili se poté, když Charlie opustil rodinu kvůli svému milenci. Po smrti bývalé manželky se však Charlie ze smutku uchýlil k záchvatovitému přejídání.

Drama režíruje Darren Aronofsky a scénář napsal Samuel D. Hunter. Ve filmu se kromě Frasera objeví Hong Chau, Ty Simpkins a Samantha Morton. Premiéra by se měla uskutečnit na filmovém festivalu v Benátkách letos na podzim.

„Tento příběh je hluboce osobní a jsem velmi vděčný, že bude mít šanci oslovit širší publikum,“ řekl scenárista, „Darrenovým fanouškem jsem od té doby, co jsem viděl 'Requiem za sen', když jsem jako prvák na vysoké škole psal své první hry, a jsem tak vděčný, že do tohoto filmu vnesl svůj jedinečný talent a vizi."

Fraser minulý rok prozradil, že film „bude něco, co jste ještě neviděli“. Aby maskéři docílili uvěřitelného vzhledu, musel na sobě mít silný make-up a umělou protetiku. Poznamenal, že sedět v maskérském křesle "stálo za to".

„Kostým byl velký a těžkopádný," řekl Fraser. „Tohle je určitě na hony vzdáleno všemu, co jsem kdy udělal. Ale musím přiznat, že jsem ještě žádné reálné záběry neviděl, ale vím, že to udělá trvalý dojem."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Brendan Fraser (@brendan__fraser)

 

Fraser se konečně vrací do filmové branže v plné parádě. V posledních letech sice pravidelně v několika filmech hrál, kvůli depresím však držel stranou. V roce 2018 otevřeně totiž prozradil, že ho v roce 2003 údajně osahával bývalý prezident Asociace zahraničních novinářů Hollywoodu. Zdá se, že psychické problémy překonal a konečně bude zase mnohem častěji k vidění. Objeví se také v připravovaném filmu Batgirl.

Na přelomu tisíciletí patřil mezi oblíbené herce. Kromě zmíněné trojdílné série Mumie byl k vidění ve snímcích Král džungle, Smlouva s ďáblem, Cesta do středu Země nebo Inkoustové srdce. 

Psali jsme také: Margot Robbie se díky filmu Barbie stala nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu

Autorský článek, další zdroj: nypost.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...