Kapitán Amerika hledá ženu. Najít lásku v Hollywoodu je těžké, řekl

Zahraniční 19. července 2022 | 07:47 — Pavla Krejčí
Chris Evans slaví další filmový úspěch se snímkem The Gray Man. Během rozhovoru se Shondaland řekl, že by chtěl uspět i v soukromém životě. Touží najít životní partnerku.
Chris Evans by chtěl najít štěstí po boku životní partnerky / Depositphotos

Představitel Kapitána Ameriky Chris Evans na filmovém plátně svou životní lásku již našel, ve skutečném životě už ale tak úspěšný nebyl. Herec nyní promluvil o tom, že by se rád zaměřil na nalezení ženy, se kterou by mohl strávit zbytek života. Nepochybně svými výroky zavdal naděje mnoha ženám, které se mu pohrnou k nohám. Kdo asi tohoto hollywoodského krasavce uloví?

Evans nyní září po boku Ryana Goslinga a Any de Armas ve filmu The Gray Man, který běží od 15. července na Netflixu. Ztvárňuje vraha, který je posedlý dopadením svého cíle, Ryana Goslinga.

Když o své nové roli promlouval v rozhovoru se Shondaland, padla otázka i na jeho soukromý život. Nečekaně upřímně odhalil, že svůj hledáček zaměřil na nalezení partnerky, se kterou by strávil život.

„Odpovědí by bylo, že se možná soustředím na hledání partnera, víte, někoho, s kým chcete žít," řekl v pátečním rozhovoru. Dále vysvětlil, že je těžké najít lásku v Hollywoodu.

„Chci tím říct– miluji to, co dělám. Je to skvělé, dávám do toho všechno ze sebe. Ale pokud jde o vztahy – dokonce i toto odvětví je plné pochybností, váhání a rekalibrace ve smyslu skutečné snahy najít někoho, s kým můžete opravdu souznít,“ řekl Evans.

Dodal: „Možná je to o snaze najít někoho, s kým chcete strávit svůj život. Ano, možná je to tím."

Marvelovská hvězda naposledy chodila s hereckou kolegyní Jenny Slate. Setkali se během natáčení filmu Gifted v roce 2017, ale nakonec se v březnu 2018 rozešli. Jak se ale zdá, mají mezi sebou přátelské vztahy. „Chris k Jenny Slate nechová žádné negativní pocity,“ řekl tehdy zdroj Us Weekly. „Je za ni šťastný."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chris Evans (@chrisevans)

 

Jeho bývalá o něm také mluvila jen v dobrém a v rozhovoru pro Vulture řekla. „To, co je na nás stejné, není jen to, že jsme z Massachusetts, což bylo potěšující, ale Chris je skutečně jedním z nejlaskavějších lidí, které jsem kdy potkala."

Má krásné a silné emoce a je si jimi opravdu jistý. Je prostě úžasné být poblíž něj. Jeho srdce by pravděpodobně bylo zlaté, kdybyste ho chtěli namalovat."

Evans byl také v minulosti spojován s Jessicou Biel a Minkou Kelly. Nedávno se dokonce proslýchalo, že byl zapletený se Selenou Gomez. Psali jsme také: Tváří aplikace na duševní zdraví je princ Harry. Říká, že musíme pracovat na psychické odolnosti

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Robot zaznamenal na Marsu zvláštní otřesy. Vytváří je nejspíše nárazy meteoritů

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Podzimní výsev zeleniny nejen pro ranou jarní sklizeň....

Vřes patří k podzimu. Nenáročnost, odolnost a krásné...

Sklizeň a uskladnění mrkve: Kdy sklidit mrkev a jak ji...