Taylor Swift se tajně zasnoubila s britským přítelem Joem Alwynem

Zahraniční 02. července 2022 | 08:47 — Pavla Krejčí
Podle zpráv je zpěvačka Taylor Swift zasnoubena. S přítelem Joem Alwynem prý neplánují formálně oznámit šťastnou zprávu, pár se ale svěřil nejbližším přátelům a rodině. Informoval o tom deník The Sun.
Taylor Swift je podle zpráv zasnoubená / Depositphotos

Zpěvačka je podle deníku The Sun údajně zasnoubena se svým britským přítelem Joem Alwynem. Žádost prý měla proběhnout již před několika měsíci, pár se však svěřil pouze svému nejbližšímu okruhu lidí a veřejné oznámení nehodlá vydávat.

„Ve skutečnosti jsou zasnoubení několik měsíců, ale řekli to pouze svému nejbližšími okruhu lidí – v podstatě nejbližší rodině a důvěryhodným, velmi starým přátelům. Všichni také složili přísahu mlčenlivosti,“ řekl blízký zdroj deníku The Sun.

Tento pár vyvolává v mnohých zájem, jelikož si svoje soukromí vehementně střeží. Na červeném koberci byli Taylor a Joe zachyceni jen párkrát, jinak se drží po většinu času v ústranní. Podle zdroje jsou spokojeni a šťastní. „Taylor a Joe jsou neuvěřitelně šťastní a velmi, velmi zamilovaní.

Informátor dále tvrdil, že Swift nosí svůj „krásný prsten“ pouze v soukromí, aby před veřejností zasnoubení skryla.

„Opět, jen hrstka lidí zná podrobnosti o svatbě a Taylor o zásnubách ani neřekla některým lidem ze svého týmu," pokračoval zdroj.

Zpěvačka si zcela oprávněně chce nechat podrobnosti o svatbě jen pro sebe. „Chtějí, aby se jejich láska držela co nejdál od kamer. Tohle je jen pro ně. A pokud si vymění své sliby, určitě u toho nebude žádný Vogue, Rolling Stone nebo Hello!. Bude to jednoduché a elegantní – jako oni.“

První fámy o jejich zasnoubení se objevily již v únoru, tehdy je ale Alwyn rázně popřel. V dubnu pronesl, že kdyby za každou fámu o zasnoubení dostal libru, byl by nyní bohatý.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift)

 

Swift má pro Brity patrně slabost. Randila se známými osobnostmi jako je Tom Hiddleston, Harry Styles a Calvin Harris. Většina z těchto vztahů byla veřejnosti poměrně dost známá narozdíl od románku s Alwynem. Jejich zasnoubení přišlo pět let poté, co spolu začali chodit v roce 2017. Předznamenává to velký obrat v milostném životě zpěvačky Taylor Swift.

V posledních několika měsících byla ohledně informací o svém příteli o něco otevřenější. Přiznala, že se podílel na několika písních na jejím albu Folklore. Vystupoval však pod pseudonymem William Bowery. Ona jemu naopak zase pomohla napsat tři skladby na jeho albu Evermore. Swift velmi často komponuje svoje city a myšlenky do textů písní, nebylo tomu ani jinak, když se seznámila s Alwynem. Třeba v písní London Boy zpívá o tom, jak miluje příběhy, které jí vypráví o Bristolské univerzitě, kterou vystudoval. V písní Gorgeous pro změnu opěvovala jeho blond vlasy a modré oči. Psali jsme také: Tom Hiddleston a jeho snoubenka Zawe Ashtonová se stanou rodiči. Očekávají prvního potomka

Další zdroj: thesun.co.uk, pagesix.com 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku??utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Lyžování od úsvitu po soumrak?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu