Ryan Gosling v netradiční roli. Objeví se jako Ken ve filmu Barbie

Seriály & Filmy 17. června 2022 | 18:57 — Pavla Krejčí
Když byla zveřejněna fotografie Ryana Goslinga jakožto Kena ve filmové verzi Barbie, vyvolal poněkud rozporuplné reakce. Někomu se jeho blonďatá kštice a pekáč buchet na břiše líbí, jiní neví, co si myslet.
Ryan Gosling se objeví jako Ken / Depositphotos

Ryan Gosling rozdělil společnost na dva tábory. Jeden jásá, druhý se vyjadřuje poměrně skepticky. Důvodem je jeho nová role ve filmovém zpracování Barbie. Gosling ztvární Kena, slavného partnera dokonalé panenky.

Rozporuplné reakce na obsazení Goslinga

Jakmile byla zveřejněna fotografie, na níž má platinovou blond hřívu, dokonalé opálení a skvěle vypracovanou holou hruď, to vše doplněné džínovou vestičkou, spustila se na sociálních sítích debata, v níž zaznívaly různé názory.

„Sorry, ale vypadá jako Fred z akčního filmu Scooby Doo," napsal jeden uživatel Twitteru.

„Miluji Ryana Goslinga, ale 40letý Ken je šílený. Pardon,“ napsal další.

Našli se tací, kteří casting filmu obhajovali: „Lidé umí tak rychle soudit pouze podle jedné fotografie Ryana Goslinga jako Kena. Viděli jste snad celý film?"

„Ryan Gosling je prakticky dokonalý jako Ken v Barbie," dodal druhý fanoušek.

Netradiční pojetí Barbie

Film režisérky Grety Gerwigové nemá zatím zveřejněnou hlavní zápletku, spekuluje se ale, že film nabídne další alternativní verze Barbie a Kena. Ve vedlejších rolích se objeví America Ferrera, Simu Liu, Kate McKinnon, Alexandra Shipp, Emma Mackey, Kingsley Ben-Adir, Issa Rae, Michael Cera a další. Barbie byla ve vývoji už nějakou dobu, zpočátku ve společnosti Sony s Anne Hathaway a Amy Schumer v hlavních rolích, než projekt přešel na Warner Bros.

Simu Liu popsal počátkem roku film jako „divokou“ a „neuvěřitelně jedinečnou“ podívanou a dodal: „Přál bych si, abych vám mohl ukázat, co děláme každý den, protože je to šílené.“ 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ryan Gosling (@ryangoslinguk)

Titulní postavu Barbie si zahraje australská herečka Margot Robbie. V dubnu provětrala růžový kabriolet na filmové focení. Před natáčením musela také podstoupit voskování mnohých částí těla, aby se zbavila chloupků. Popsala to jako „jeden z nejbolestivějších zážitků svého života“. Na toto téma i zavtipkovala: „Mám takový nově nalezený obdiv k neuvěřitelně statečným ženám, které si tím každý měsíc procházejí."

Zdá se, že film Barbie nabídne vskutku netradiční podívanou a mnohé překvapí. Jestli kladně, nebo záporně, už není tak jisté. „Lidé obecně slyší Barbie a myslí si: ‚Já vím, jaký ten film bude‘ a pak slyší, že ho píše a režíruje Greta Gerwig, a řeknou si: ‚No dobře, možná ne...'“ prozradila Margot Robbie.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Margot Robbie (@margotrobbieofficial)

Margot Robbie má za sebou pěknou řádku různorodých rolí. Často je spojovávána se svou postavou Harley Quinn. Mohli jste ji vidět také jako královnu Alžbětu I. nebo jako vyvolenou Tarzana. Nyní prý pracuje na samostatné verzi Pirátů z Karibiku, kde ztvární hlavní roli.

Barbie vstoupí do kin 21. července 2023.

Psali jsme také: Jak se dělá Pamela Anderson. Lily James promluvila o přípravě na roli v seriálu Pam a Tommy

Autorský článek, další zdroje: Instagram, Twitter, pagesix.com

Témata: Barbie, film, Ryan Gosling
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velryby mají neuvěřitelné schopnosti. Vědci zjistili, že slyší až na vzdálenost osmi kilometrů

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...