Jak se dělá Pamela Anderson. Lily James promluvila o přípravě na roli v seriálu Pam a Tommy

Seriály & Filmy 16. června 2022 | 09:58 — Pavla Krejčí
Herečka Lily James ztvárnila hlavní roli v seriálu Pam a Tommy. Ten nahlíží na bouřlivé časy, kdy byla Pamele odcizená erotická nahrávka, která následně obletěla svět. Její představitelka nyní odhalila, jak dlouho trvalo, než se proměnila v Pamelu Anderson.
Lily James se proměnila v dokonalou verzi Pamely Anderson / Depositphotos

Nová minisérie Pam & Tommy, kterou vysílá stanice Hulu, vypráví příběh bouřlivé love story Pamely Anderson a bubeníka kapely Mötley Crüe Tommyho Leeho. Celkem osmidílný seriál se odehrává v 90. letech, kdy pár čelil velkému skandálu. Z domácího sejfu jim byla odcizena erotická nahrávka, která se následně začala šířit po celém světě jako požár. Tato událost silně ovlivnila jejich manželství a postupně ho odsoudila ke krachu.

Z Popelky vnadnou sexbombou

Hlavní roli ztvárnila Lily James, přestože má do blonďaté sexbomby docela daleko. Odhalila, jak dlouho trvalo, než se v Pamelu Anderson proměnila. 

Anglická rodačka Lily James je se svou kariérou neustále na vzestupu. Po roli v dobovém seriálu Downton Abbey si jí začali režiséři více všímat. Následovala přelomová role v hrané verzi Popelky od Disneyho, kde zazářila po boku Richarda Maddena. Nyní se proměnila v dokonalou verzi Pamely Anderson.

Musela projít proměnou

Lily James musela především razantně změnit vzhled. Aby se co nejvíce přiblížila hvězdě Pobřežní hlídky, zhubla dvacet kilo.

Pro Variety řekla: „Chtěla jsem nabrat svaly a neshazovat pouze váhu. A také jsem musela nosit protetická prsa a nechat si udělat umělé čelo. Trvalo to čtyři hodiny každý den."

Kromě cvičení si nechala upravit jídelníček, aby jí přibývala i svalová hmota. S oblibou cvičila hned z rána, protože byla plná elánu a energie. I z toho důvodu přestala pít alkohol. Cvičení se nevzdala ani během natáčení. Prý trénovala čtyřikrát týdně. 

 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @lilyjamesofficial

Fyzická proměna musela být opravdu výrazná. Lily byla oproti vnadné Pamele o něco pozadu, proto nosila umělá prsa, která v konečném výsledku vypadala opravdu reálně. Aby se do role Pamely dostala se vším všudy, změnila i svůj hlas.

„Sledovala jsem sestřih všech jejích rozhovorů z 90. let. Začala jsem se ladit do jejího hlasu a skoro jsem se ho učila jako písničku. Výška a rytmus. Mluví opravdu, opravdu rychle." Britská hvězda dále přiznala, že po dobu pěti měsíců, kdy trvalo natáčení, mluvila americkou angličtinou.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Movie Quotes

Psali jsme také: Chystá se pokračování Jokera. Joaquin Phoenix se vrátí jako superpadouch

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, variety.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

8 příznaků, podle kterých poznáte, že váš počítač napadl virus

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...