Fanoušci vyjádřili obavy o zdraví Tom Hankse. Herci se neovladatelně třásly ruce

Zahraniční 16. června 2022 | 08:42 — Pavla Krejčí
Když Tom Hanks pronášel řeč během filmové premiéry životopisného filmu Baze Luhrmanna jménem Elvis, třásly se mu ruce. Musel uchopit mikrofon do obou dlaní, aby znatelnému třesu zabránil. Jeho fanoušci pochopitelně začali vyjadřovat obavy, zdali není herec vážně nemocný.
Tom Hanks vzbudil obavy u fanoušků / Depositphotos

I s přibližující se sedmdesátkou vypadá Tom Hanks stále vitálně a mladě. S úsměvem na tváři a s lehkostí vystoupil na pódium během australské premiéry filmu Elvis, v němž hraje zpěvákova manažera. Premiéra se konala v Sydney, kde probíhalo i část natáčení.

Hanks stanul před publikem a začal slovy: „Na světě není lepší místo pro natáčení filmu než právě tady na Zlatém pobřeží."

„Natáčel jsem filmy v Maroku, Los Angeles, New Yorku, Seattlu a Berlíně," pokračoval, zatímco v pravé ruce držel mikrofon. „Žádné z nich nemá to, co má Zlaté pobřeží. A co to je? Dvě slova. Žádné z těch ostatních měst nemá Dana Murphyho."

Tomova ruka se v tu chvíli začala viditelně třást. Pokusil se to zastavit tím, že položil levou ruku pod mikrofon.

„Na lidech a místě Zlatého pobřeží je něco, co každého nutí chodit se sebevědomým výrazem ve tváři. Byli jsme toho součástí," pokračoval, zatímco bojoval s třasem rukou. „V našem filmu se projevuje vaše sebevědomí, radost a chuť do života."

Přestože se snažil třas rukou zastavit, na jeho hlasu nebylo znát žádné zaškobrtnutí. „V Bazi Luhrmannovi máte úžasného proaktivního zlatého syna, který miluje Austrálii víc než klokany, víc než Dana Murphyho."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ELVIS (@elvismovie)

Jakmile se po sociálních sítích rozšířily fotky a videa, začali fanoušci spekulovat o Tomově zdraví. Nejeden fanoušek zadoufal, že se jedná pouze o nervy nebo adrenalin. Druhý znepokojený fanoušek dodal: „Miluji Toma Hankse. Nedávno jsem ho viděl na obrazovce a přišlo mi, že vypadá dost hubeně. Doufám, že je v pořádku."

Někteří zašli tak daleko, že naznačili závažnou chorobu, kterou by herec mohl trpět. Rozběhly se spekulace, zda netrpí Parkinsonovu chorobu.

Za jeho stav by snad mohly být důsledky po onemocnění COVID-19, které prodělal v roce 2020. Tehdy se nechal slyšet, že společně s manželkou Ritou Wilsonovou s onemocněním bojují. Na rozdíl od své ženy však pociťoval "velmi odlišné" symptomy, přestože oba byli pozitivní.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tom Hanks (@tomhanks)

„Pokaždé, když jsem se pohyboval, cítil jsem, jako by ve mně něco praskalo," řekl, než dodal, že také zažil "únavu, která drtila jeho kosti". Prý nebyl schopný téměř žádného pohybu. Od té doby ho prý často trápí únava.

I s přibývajícím věkem se však Hanks nijak neomezuje a točí jeden film za druhým. Doposud u něj žádné jiné závažné zdravotní komplikace nebyly zaznamenány. Snad to tak zůstane i nadále a herec nás překvapí dalším plánovaným filmem.

Hanks svůj stav nijak nekomentoval, proto fanouškům nezbývá nic jiného než věřit, že je jejich oblíbený herec v pořádku. Ten nepochybně nyní nabírá síly, jelikož ho čekají další premiéry filmů. V září se na Disney+ objeví očekávané filmové zpracování Pinocchia.

Psali jsme také: Tom Hanks v nové variaci Disneyovky. Od září bude k vidění ve hraném Pinocchiovi

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk, Instagram.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Zavřít reklamu