Johnny Depp vystoupí s Jeffem Beckem v Praze. Koncert proběhne už v červenci

Zahraniční 14. června 2022 | 14:09 — Pavla Krejčí
Během čekání na verdikt v soudním sporu s Amber Heard si Depp zahrál na koncertech po boku kamaráda Jeffa Becka. Nyní po výhře září dál, a dokonce se připojuje k evropskému turné. Filmovou hvězdu tak budou moci spatřit i čeští fanoušci, a to 11. července v pražském Foru Karlín.
Johnny Depp navštíví Prahu / Depositphotos

Do Prahy připluje na své koncertní lodi Johnny Depp. Ve Velké Británii dokázal, že nedisponuje pouze hereckým umem, ale rovněž i hudebním. Proto se připojil k evropskému turné kamaráda Jeffa Becka, kde mu bude sekundovat na kytaru. Jednou ze zastávek bude i Praha. Koncert se uskuteční už za necelý měsíc - 11. července v pražském Foru Karlín. Lístky jsou již v omezeném množství v prodeji.

Johnny Depp s kamarádem Bekem spolupracují již dlouho. Během pandemie covidu dokonce vydali píseň Isolation, která měla znázorňovat stav izolace, ve kterém se v tu dobu všichni nacházeli. Podle nedávných komentářů ze strany Becka se vydání jejich společného alba „blíží“.

Depp si konečně užívá svobodu, kterou po výhře v soudním sporu s exmanželkou Amber Heard získal. Dle verdiktu má nárok na odškodné 15 milionů dolarů, které mu musí Heard vyplatit, ale záhy bylo sníženo na 10,35 miliónů dolarů. Zdá se však, že herec prahl především po očištění. Nechal se slyšet, že peníze od Amber Heard nepřijme a šlo mu pouze o dokázání pravdy. A jak vidno, Depp opravdu vypadá, že si konečně užívá lehkost, která mu po léta scházela. Brzy se snad dočkáme i jeho filmového znovuzrození. Podle mnoha spekulací jeho kariéru, která soudním sporem nebývale utrpěla, čeká vzestup.

O tom, že je Depp talentovaný hudebník, není pochyb. V roce 2015 založil s Alice Cooperem a Joe Perrym skupinu Hollywood Vampires. S touto skupinou si dokonce zahrál v Praze na festivalu Prague Rocks v Letňanech, přičemž byl jejich headlinerem Ozzy Osbourne.

Česká republika celkově Deppovi není cizí. Minulý rok se zúčastnil Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kde získal Křišťálový glóbus za přínos světové kinematografii. Mnozí jeho vyznamenání kritizovali právě kvůli probíhajícím sporům za pomluvu.

Psali jsme také: Indická večeře za 62 000 dolarů. Johnny Depp oslavil vítězství ve velkém

Autorský článek, další zdroj: praguereporter.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Evropské termální ráje: Tipy na místa, kde se v horké...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Luxusní únik: Zažijte netradiční dovolenou v exkluzivních...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Cestování v září: Tipy, kam vyrazit v těchto dnech za...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu