Dwayne Johnson plní hollywoodský sen. Koupil své matce její vysněný dům

Zahraniční 12. června 2022 | 09:35 — Pavla Krejčí
Bývalý zápasník a wrestler Dwayne Johnson zveřejnil na Instagramu video, v němž promlouvá o novém domě své matky. Součástí domu je také pokoj, v němž si jeho matka může zachovat jeho trofeje ze zápasnických let.
Dwayne Johnson překvapil svou matku novým domem / Depositphotos

Jeden z nejlépe placených herců Dwayne Johnson, přezdívaný "The Rock", překvapil svou matku, když jí koupil dům za 3,48 miliónů dolarů. Je to již třetí dům, který jí pořídil. Nicméně tento je podle jeho slov výjimečný – a pravděpodobně poslední.

„Když jsem byl malý kluk, nesnášel jsem, když moje máma plakala. V těchto dnech však chci vidět její slzy radosti,“ napsal u prvního videa, které sdílel. „Překvapil jsem svou mámu a koupil jsem jí nový domov... Všechno, co viděla, bylo úplně nové a pro ni naprostým překvapením."

Johnson pracoval s designerem více jak 8 týdnů, než byl dům pro jeho matku připraven. Společně v něm zanechali hercovu osobní stopu. Nad dveřmi lze vidět nápis "Le Samoana“, který odkazuje na jejich samojské dědictví. Na stěně rodinného pokoje také visí starodávné ukulele jeho matky a řada obrázků jejich předků, které údajně od dětství neviděla. Součástí domu je rovněž místnost WWE „Smackdown“, kde si paní Johnsonová může uchovávat memorabilia z jeho zápasnických let.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený therock (@therock)

Herec ve svém příspěvku napsal, že je tento dům výjimečný, protože mu během let říkala, že "po celoživotním cestování chci, aby tento domov byl můj poslední. To je můj sen.“ Poté dodal: „Mami, neznám lepší pocit než tě udělat šťastnou. Vítej doma."

Podle záznamů Johnson zakoupil dům o rozloze více než 4 400 čtverečních metrů v září minulého roku. Disponuje šesti ložnicemi, čtyřmi koupelnami, obývacím pokojem s krbem a bílými klenutými stropy. Obrovská kuchyň je provedena v námořnické modré a její součástí je snídaňový koutek. Celý dům je zahrnut luxusními povrchovými úpravami. Z hlavní ložnice se nabízí přístup k venkovní vířivce.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený therock (@therock)

Johnson zveřejnil tři videa, na kterých jeho matka poprvé vchází do domu a na její tváři lze spatřit radost a překvapení.

Psali jsme také: Indická večeře za 62 000 dolarů. Johnny Depp oslavil vítězství ve velkém

Autorský článek, další zdroj: Instagram.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu