Jennifer Lopez na udílení filmových a televizních cen MTV 2022: Promluvila o úspěchu i zklamání

Zahraniční 10. června 2022 | 13:37 — Pavla Krejčí
Když Jennifer Lopez přijímala cenu The Generation Award během předávání cen MTV Movie & TV Awards 2022, vyjádřila poděkování. Promluvila v něm o úspěchu i zklamání.
Jennifer Lopez vyjádřila díky svým dětem / Depositphotos

V neděli večer proběhla každoroční akce udílení filmových a televizních cen MTV 2022, které se konalo v ​​losangeleském Barker Hangar. Mezi oceněnými byla i dvaapadesátiletá zpěvačka Jennifer Lopez. Při přebírání popcornové trofeje zahájila řeč odkazem na své filmy.

„Dívám se na ty filmy a vidím všechny úžasné lidi, které jsem měla tu čest poznat a s nimiž jsem mohla pracovat. Jste jen tak dobří jako lidé, se kterými pracujete. A když budete mít štěstí, udělají vás lepšími. A v tomto ohledu jsem měla velké štěstí.“

„Jako herečka nejsem ani jednou z žen, které jsem hrála, ale v každé z těchto postav je kus pravdy. Protože nemůžete vytvářet pravdu, pokud jste ji skutečně neprožili.“

Pokračovala: „Chci poděkovat všem lidem, kteří mi poskytli tento život. Chci poděkovat lidem, kteří mi dali radost a těm, kteří mi zlomili srdce. Těm, kteří byli upřímní, a těm, kteří mi lhali. Chci poděkovat pravé lásce i tomu, jak jsem lhala sama sobě, protože jsem věděla, že musím vyrůst." Dojatě pokračovala a poděkovala svému zklamání a neúspěchu za to, že ji naučily být silnou, i svým dětem, dvojčatům Maxovi a Emme, že ji naučily milovat.

Následně rukou ukázala po místnosti. „Vy jste důvod, proč jsem tady a že jsem tu mohla být. Miluji vás!“ Také poděkovala svému manažerovi Bennymu Medinovi, který v ní podle jejích slov věřil od samého začátku.

Svou řeč zakončila poznámkou ke svému snoubenci Benovi Affleckovi, který nemohl být přítomen. „Počkej na mě s večeří, budu doma v sedm."

Cena, kterou Lopez převzala, podle oficiální zprávy MTV "oslavuje milované herce, jejichž různorodé přínosy filmu a televizi z nich udělaly známá jména".

Mezi dřívější oceněné patří Dwayne "The Rock" Johnson, Tom Cruise, Johnny Depp, Will Smith, Scarlett Johansson, Chris Pratt, Sandra Bullock, Reese Witherspoon, Jim Carrey, Robert Downey, Jr., Mark Wahlberg, Jamie Foxx, Mike Myers, Ben Stiller, Adam Sandler a celá skupina kolem filmů Rychle a zběsile.

Jennifer Lopez převzala již jednu cenu v březnu - Icon Award  za svou hudební kariéru na iHeartRadio Music Awards. Během svého emotivního projevu řekla: „Teprve začínám."

Psali jsme také: Vrátí se Jack Sparrow do Pirátů z Karibiku? Bývalý šéf Disney má o budoucnosti Deppa jasno

Autorský článek, další zdroj: people.com

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v pošmourném podzimu sázkou na jistotu ?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Nejžhavější destinace letošního podzimu. Tajemná a stále...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Češi cestují jak o život. Pozor by si ale měli dát na dvě...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Není otázkou zda, ale kdy. Evropu čeká katastrofa...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Konec pohody v nejoblíbenější destinaci Čechů? Na stole je...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu