Tohle je noční můra každé ženy! Co se stalo s legendární sexbombou z Pobřežní hlídky?!

České 12. března 2017 | 06:45 — Anna Novotná
Nicole Eggert se už od dětství chtěla stát herečkou, nejdříve účinkovala v nejrůznějších televizních reklamách, později ale vyzkoušela film. Díky své půvabné tvářičce a perfektní postavě se dostala do kultovního seriálu Pobřežní hlídka, kde hráli jen pohlední herci a krásné herečky.
Dalších 5 fotografií v galerii
Nicole Eggert se proslavila rolí Summer v seriálu Pobřežní hlídka / Instagram

Role Summer proslavila herečku nejvíce. Nicole tehdy bylo dvacet a postavičku měla perfektní. Ze sexbomby se ale bohužel stala tlustá almara!

Kdysi mladičká a půvabná Nicole vyhrávala jednu soutěž krásy za druhou a rozhodně se nemusela v plavkách stydět ani před svou hereckou kolegyní, Pamelou Anderson, která dlouho platila za sexy symbol. To vše je ale bohužel pro Nicole minulostí. I když by ještě ráda oprášila své herecké umění, nabídky se jí už nehrnou. 

Seriálová Summer si před pár lety nechala z ňader vyjmout implantáty a z velikosti pět udělala velikost dva. Herečka doufala, že s menším poprsím bude vypadat celkově štíhlejší, a že půjdou dolů i přebytečná kila. Nakonec se jí shodit nepodařilo. Spíše naopak. Vypadá čím dál tím větší.

I když to vypadá, že plamínek naděje na zářivou hereckou kariéru pomalu, ale jistě uhasíná, třeba nás ještě překvapí! Jednou už se jí totiž povedlo shodit asi 25 kilo! Tak snad má ještě sílu na další hubnutí a cvičení, protože být symbolem ženské krásy a skončit jako hromada tuku musí být pro ženu deprimující. 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...