Julia Roberts prozradila, co je její druhou láskou hned po manželovi

Zahraniční 26. května 2022 | 08:07 — Pavla Krejčí
Herečka Julia Roberts promluvila o svých prioritách a zálibách. Pokud by měla zmínit dvě věci, které má v životě nejraději, je to její manžel a také kino. Není divu, s filmovým světem je neodmyslitelně spojena.
Julia Roberts / Depositphotos

Julia Roberts stejně jako jiné hvězdy vyrazila na nejočekávanější událost roku – na filmový festival v Cannes. Zúčastnila se premiéry filmu Armageddon Time, v němž se objeví známá jména jako je Anne Hathaway, Anthony Hopkins, Jeremy Strong nebo Jessica Chastain. Následně se ve čtvrtek 19. května zúčastnila večeře Chopard Trophée Dinner. Hollywoodská herečka předávala ceny hercům Sheile Atim a Jacku Lowdenovi. Během svého projevu řekla: „Všichni se vyfoťte a víte, co uděláme potom? Odložíme naše telefony." 

Pokračovala: „Tohle je o kině, které je mou životní láskou hned po mém manželovi."

Caroline Scheufele, prezidentka a umělecká ředitelka Chopardu o večeru řekla: „Chopard miluje kino a tato trofej představuje trvalý závazek umožnit vzestup nových talentů. Touto cenou dostáváme herce a herečky, kteří budou hrát ve filmech zítřka, do pozornosti celého filmového průmyslu. A také publika. Jako každý rok jsem byla obzvláště dojata během předávání cen, jejichž kmotrou je legendární Julia Roberts. Ve tvářích herců jsem viděla hrdost z toho, že byl jejich talent rozpoznán.“

Herečka se láskou ke svému muži netají. Nedávno byla dotázána, jak bude slavit nadcházející výročí jejich svatby. „Dvacet let líbám Dannyho Modera," řekla se smíchem, když moderátor Jess Cagle připomněl toto výročí.

„Jak budete výročí slavit?" zeptal se moderátor a Roberts odpověděla: „Ještě více líbáním!"

V roce 2017 promluvila o tom, jak s manželem, kameramanem Dannym Moderem, našla své životní štěstí. „Myslím, že každý den, kdy můj manžel vstoupí do dveří, je jako opakující se sen," řekla tehdy. "Říkám si: Konečně je zpět!"

Jelikož se oba pohybují ve filmovém světě, byla Julia Roberts dotázána, jak dokáží skloubit práci a soukromý život. Herečka reagovala tak, že nazvala manžela „úžasnou lidskou bytostí“ a řekla, že je tento styl života neskutečně baví.

„Pokud spolu jdeme do práce a potom i domů, trávíme celou pracovní dobu spolu. Když se vrátíš domů, většinou říkáš: 'Ach, miláčku, jaký jsi měl den?' To my jsme moc dobře věděli,“ řekla o společné práci na jejich filmu Tajemství v jejich očích.

Psali jsme také: Filmový Aquaman si našel novou lásku. Je jí mexická kráska

Autorský článek, další zdroj: people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...