Meghan Markle jako vystřižená z filmu Pretty Woman

Zahraniční 24. května 2022 | 17:09 — Pavla Krejčí
Vévodkyně ze Sussexu ukázala, že se i ona umí obléknout stylově. Na manželově zápase v pólu vypadala jako Vivian z filmu Pretty Woman.
Meghan Markle překvapila svým oblečením / Depositphotos

Americká herečka má s filmovou rolí Julie Roberts podobný osud. Kalifornská dívka zažila novodobou pohádku - z malé hvězdy se proměnila v královskou nevěstu, které u nohou leží samotný princ. Meghan Markle tuto skutečnost dotáhla do výšin. Oblékla se do elegantní halenky a volných kraťasů, přičemž vypadala jako by právě vyšla z romantického filmu Pretty Woman.

Meghan Markle vyrazila na nedělní zápas, aby podpořila svého manžela, prince Harryho, v Santa Barbara Polo & Racquet Clubu. Její oblečení připomínalo ikonický moment Julie Robertsové, která rovněž vyrazila v puntíkaté soupravě na zápas póla.

Černá tečkovaná blůza s kravatou a splývavé bílé šortky Khaite doplněné páskem od stejné značky vytvořily jedinečný a elegantní look, který se skvěle hodil pro tuto příležitost. Velký černý klobouk a červená rtěnka znásobily efekt a vévodkyně se rázem stala jednou z nejlépe oblečených dam. Tematický vzhled spojila s černými podpatky od Aquazurra a nezbytnými slunečními brýlemi.

Úspěch nezaznamenala pouze Markle, ale i tým prince Harryho, Los Padres, který si odvezl trofej Lisle Nixon Memorial. Princ Harry byl velkým milovníkem póla již od mládí, s bratrem princem Williamem se často společně účastnili mnoha zápasů.

Meghan Markle překvapila výběrem outfitu z mnoha důvodů. Zásadně se odklonila od svého neformálnějšího oblečení, v němž byla na většině zápasů prince Harryho spatřena.

Puntíkatý outfit však připomíná i jiný okamžik. Princezna Diana oblékla černobílé puntíkované šaty, když princi Charlesovi v roce 1987 předávala trofej v pólu. Meghan onen moment zopakovala. 19. května se s manželem podělila o veřejný polibek, když týmu prince předávala vítěznou trofej.

Další módní senzace nastane příští týden. Princ Harry s rodinou přijede do Velké Británie na platinové oslavy královnina jubilea. Nejen Meghan Markle, ale i spousta dalších dam se bude předhánět v tom, kdo upoutá větší pozornost svým oblečením. Psali jsme také: Londýnská premiéra filmu Top Gun: Maverick. Kate a William zazářili ve večerních róbách.

Autorský článek, další zdroj: glamour.com.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd a nejmodernějších atrakcí. Objevte Siam Park na ostrově Tenerife?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Malaga známá neznámá aneb turistické highlighty i místa,...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Letní dovolená u moře: Tipy na nejkrásnější pláže v...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Co země, to jiná pravidla. Za co vás čeká v zahraničí...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Letní dovolená v Čechách: Pět kouzelných míst, které...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu