Herečka Anne Hathaway debutovala na filmovém festivalu v Cannes. Oblékla skvostnou bílou róbu

Zahraniční 23. května 2022 | 11:24 — Pavla Krejčí
Ve čtvrtek 19. května proběhl další ročník prestižního filmového festivalu. Francouzské město Cannes tak ovládly známé tváře, které se prošly pro červeném koberci. Objevila se i herečka Anne Hathaway, proslavená filmem Deník princezny.
Anne Hathaway má ojedinělý styl / Depositphotos

Azurové pobřeží se znovu stalo rojištěm nespočtu celebrit, které přijely na jednu z nejočekávanějších akcí roku – na filmový festival v Cannes. Jednou z účastnic byla i herečka Anne Hathaway, která dokázala, že je opravdovou filmovou princeznou Genovie. Přijela na premiéru svého filmu „Armageddon Time“, v němž hraje po boku Anthonyho Hopkinse, Jeremyho Stronga a Oscara Isaaca. Bylo to vůbec poprvé, co se za svou kariéru zúčastnila se svým filmem věhlasného festivalu.

Herečka na festival vyrazila s plnou parádou. Oblékla bílé šaty bez ramínek od značky Armani Privé, které byly pokryty flitry. Přes paže si přehodila obří bílou hedvábnou mašli, která působila jako štóla dlouhá až k podlaze. Šaty doplnila stříbrnými podpatky Santoni a skvostným náhrdelníkem Bulgari s luxusním modrým safírem ze Srí Lanky. Po jejím boku vystoupil manžel Adam Shulman, který se oděl do smokingu od Armaniho.

Hathaway promluvila o módě: „Víte, nikdy jsem nebyla v Cannes a už několik desetiletí sleduji, jak se móda filmového festivalu vyvíjí. A všimla jsem si určitých věcí, díky kterým nikdy neuděláte chybu,“ a následně sdílela své vypozorované tipy.

„S trochou jiskry nikdy neuděláte chybu. Nikdy neuděláte chybu s něčím, co vypadá šik a je okouzlující, ale působí velmi, velmi pohodlně. A také jsem si všimla, že mnoho mých oblíbených hereček mělo dobrou zkušenost s nošením bílé. Takže jsem to také zkusila."

Hvězdná akce byla přehlídkou mnoha modelů a drahých šperků. Herečka nezůstala pozadu ani následující den a vystoupila v černomodrých minišatech Gucci, které poutaly pozornost ze všech úhlů. Retro brýle ve tvaru kočičích očí a sandály se širokými podpatky vykouzlily elegantní look, který byl jako vytažený ze 60. let. Anne Hathaway se rozhodně nedá upřít ojedinělá elegance a neotřelý styl.

Psali jsme také: Kdo je múzou Eda Sheerana? Manželka Cherry Seaborn prý stojí za mnoha jeho hity.

Autorský článek, další zdroj: Twitter, pagesix.com.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku??utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Lyžování od úsvitu po soumrak?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu