Hvězda Hříšného tance promluvila o Deppovi. Vyjádřila mu podporu a zavzpomínala na jejich někdejší vztah

Zahraniční 20. května 2022 | 11:38 Pavla Krejčí
Soudní spor Deppa a Amber vzbuzuje zájem společnosti i kolegů z branže. Jennifer Gray vyjádřila Deppovi podporu a zavzpomínala na jejich někdejší vztah.
Johnny Depp / Depositphotos

Jennifer Gray, hvězda z filmu Hříšný tanec, se objevila v show Drew Barrymore a promluvila o době, kdy randila s budoucím karibským pirátem, Johnnym Deppem.

"Musíš to pochopit, Johnny Depp z roku 1989 byl tak krásný, krásnějšího jsi ještě neviděla... je to skoro nelidské," řekla Gray

Tehdy, v roce 1988, byla zasnoubená s hercem Matthewem Broderickem. Avšak po vážné nehodě v Irsku v roce 1987, kdy zemřeli dva lidé, spěl jejich vztah ke konci. Když se rozešli, potkala Deppa díky svému agentovi. Vztah měl rychlý spád, jelikož se jen dva týdny po začátku vztahu zasnoubili. Podařilo se jí tak být v jednom měsíce zasnoubená se dvěma muži.

„Bylo to opravdu znamení, že z mé strany nastaly potíže," řekla Grayová. „Jen jsem si myslela, že to byl Bůh, kdo mě zachránil z jedné špatné situace a jen mě láskyplně nacpal do té Johnnyho Deppa."

Grayová dále mluvila o záznamu z deníku, který zahrnula do své knihy „Out of the Corner“. „Dvanáctého srpna jsem si do deníku napsala: 'Jsem zamilovaná, docela jistě poprvé v životě... Je milý, zábavný, chytrý, morální, přemýšlivý, uctivý' ". Společně si pořídili pejska, který se jmenoval Lulu. V deníku dále uvedla: „Byla něco jako naše dítě na zkoušku a také někým, kdo mi dělal společnost, když byl Johnny mimo město.“

Jejich vztah trval pouze devět měsíců. Grayová uvedla, že jeden z důvodů bylo chování Deppa. „Začal meškat lety domů do LA, protože zaspal, nebo když se vrátil domů, byl šíleně žárlivý a paranoidní kvůli tomu, co jsem dělala, když byl pryč." Zasnoubení skončilo vzkazem, který zanechala Deppovi v hotelovém pokoji.

Grayová rovněž pro The Tamron Hall Show řekla, že nedokáže rozpoznat Deppa, se kterým byla kdysi zasnoubená, a současného Deppa, který je viděn u soudu. Podle ní to není ta stejná osobnost.

„Nemá to nic společného s ničím, co jsem kdy zažila, a je mi z toho smutno. Nechápu, co se děje, a chci jen, aby byli všichni v pořádku,“ řekla.

Psali jsme také: Soudní taškařice získává nové rozměry. Amber Heard byla diagnostikována s kontroverzní poruchou osobnosti vyžadující pozornost

Autorský článek, další zdroj: independent.co.uk

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Děsivý zážitek nad oceánem. Dopravnímu letounu před čtyřiceti lety přestaly fungovat motory, cestující se ale podařilo zachránit

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu