Princezna Charlotte slaví 7. narozeniny. Kate Middleton sdílela její fotografie

Zahraniční 03. května 2022 | 08:07 — Pavla Krejčí
Druhorozená dcera prince Williama a Kate Middleton oslavila 7. narozeniny. Na její počest sdílela vévodkyně nové fotografie, které sama pořídila.
Královská rodina pohromadě. / Depositphotos

Princezna Charlotte, jejíž celý titul zní Její královská výsost princezna Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge, se narodila 2. května 2015 jako druhé dítě královského páru. Charlotte je čtvrtá v pořadí na trůn za svým bratrem princem Georgem, otcem Williamem a dědečkem princem Charlesem.

Roztomilé portréty princezny pořídila Kate tento víkend v Norfolku. Kate je vášnivou amatérskou fotografkou a v roce 2017 přijala doživotní čestné členství v Royal Photographic Society, které uznalo její talent i nadšení.

Dívka pózuje na poli plné zvonků poblíž rodinného venkovského sídla Anmer Hall. Na další fotografii objímá kokrkšpaněla Orlu, který se stal jejich novým mazlíčkem. Orlu adoptovali v roce 2020, krátce před smrtí jejich předchozího psa Lupa. Kokršpaněl k nim přišel z vrhu, který odchoval Katein bratr James Middleton.

V nedělním prohlášení pár uvedl: "Vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou potěšeni, že mohou sdílet tři nové fotografie princezny Charlotte před jejími zítřejšími sedmými narozeninami," uvedl pár v nedělním prohlášení.

K narozeninám princezně popřál i twitterový účet královské rodiny, zastupující suverénní i všechny pracující členy rodiny, kteří nemají vlastní sociální síť. Příspěvek zněl: "Všechno nejlepší k 7. narozeninám princezně Charlotte!"

Princezna se postupně začleňuje do významných královských vystoupení. V březnu se zúčastnila vzpomínkové bohoslužby svého pradědečka prince Philipa. Na velikonoční neděli se zase připojila ke svým rodičům a princi Georgeovi v kostele. 

Psali jsme také: Princ Harry o prvorozeném synovi Archiem: Je stejně drzý jako já

Zdroje: people.com, bbc.com, express.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak oslavit mezinárodní den dětí

Jak oslavit mezinárodní den dětí

Kam za nákupy i zábavou o Velikonocích. Pozor na zavřené...

Exotika co by kamenem dohodil. Pár hodin letu a ocitnete se v...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...