Alec Baldwin je vážně střelec. S manželkou čeká už sedmé dítě

Retro 06. dubna 2022 | 17:17 — Mirka Malá
Alec Baldwin má na stará kolena o zábavu postaráno. Třiašedesátiletý herec má za sebou smrtelnou střelbu během natáčení filmu, vyšetřování, doma šest dětí a sedmé na cestě.
Další 1 fotografie v galerii
Baldwinova žena čeká sedmé dítě, celkem jich herec bude mít osm / Depositphotos

Baldwinova osmatřicetiletá manželka Hilaria si dávala pauzu od sociálních sítí poté, co začalo vyšetřování smrti kameramanky Halyny Hutchins poté, co Baldwin v roce 2021 vystřelil z pistole na natáčení filmu Rust. Moc dlouho to ale nevydržela a šťastnou novinu zvěstovala fanouškům, jak píše Today.

Sedmé dítě se narodí na podzim

"Po mnoha vzestupech a pádech za několik posledních let tu máme vzrušující novinku a obrovské překvapení: letos na podzim přijde další ‚‚Baldwinito," napsala Hilaria na sociální sítě.

Jak to musí u nich doma vypadat se šesti dětmi a za několik měsíců se sedmi, si lze jen těžko představit. Není se ani co divit, že se Baldwin chodí učit texty k rolím do okolních kaváren. Mezi jeho četné potomstvo patří osmiletá Carmen Gabriela, šestiletý Rafael,  pětiletý Leonardo, tříletý Romeo a roční Edu s Lucií. Edu se narodil poté, co Hilaria prodělala dva potraty během sedmi měsíců a Lucia přišla na svět pomocí náhradní matky.

Sama Hilaria je zasložilá matka s představou obrovské rodiny. Rození dětí nevzdala ani po oněch dvou potratech.

Alec Baldwin má ještě šestadvacetiletou dceru Ireland Baldwin z manželství s herečkou Kim Basinger. O té ale nikdy moc nemluvil a hollywoodská šeptanda praví, že spolu v minulosti moc nevycházeli. Také čtěte: Tragédie u slavné moderátorky Marthy Stewart. Její čtyři psi brutálně zabili její milovanou kočku.

Zdroj: Today, People

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

8 příznaků, podle kterých poznáte, že váš počítač napadl virus

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...