Herec David Matásek oslavil devětapadesátiny přímo na place

České 17. února 2022 | 14:09 — Mirka Malá
Konec natáčení páté řady oblíbené televizní série Polda znamenal hned dvojitou narozeninovou oslavu. Se svýmy kolegy, tedy seriálovými poldy, ale slavil především hlavní hrdina, herec David Matásek.
Další 2 fotografie v galerii
Před odjezdem z natáčení na horách stihli herci malou oslavu / TV Prima

Jakmile bylo u konce mrazivé natáčení na jednom pražském nádraží, myslel si David Matásek, že tím pro něj den končí. Jenomže kolegové a členové štábu ho překvapili dortem a gratulací. Zrovna ten den totiž Matásek slavil devětapadesáté narozeniny. "Bylo to příjemné, i když krátké. Ale jsem rád, že si vzpomněli,“ usmíval se bezprostředně po blahopřáních David Matásek a prozradil, jak bude probíhat domácí narozeninová oslava. "Není to nic kulatého, takže tak nějak normálně a v klidu. Těším se, bude to fajn. Se ženou jsme si slíbili, že spolu pojedeme na výlet a děti na chvíli odložíme. Ony to bez nás přežijí a my taky,“ prozradil Matásek.

Slavila i Kolesárová

David Matásek ale nebyl jediný ze seriálu Polda, komu přiskočila k věku další číslice. Hned den po Davidu Matáskovi měla narozeniny i herečka Jana Kolesárová, která neměla tušení, že se i pro ni na place něco chystá. „Nemám slov. Je to nádherné, velmi si toho cením,“ zaskočeně děkovala slovenská herečka.

Pátá řada seriálu Polda je tedy kompletně natočená, takže se Matásek zase může naplno věnovat milovanému divadlu. "Trošku jsem to flákal, takže se budu muset zase vrátit pěkně k divadlu a nazkoušet pár krásných inscenací. A diváci mohou přijít, jsme moc rádi, že se všechno pomalu vrací k normálu.“ Dále čtěte: Před deseti lety zemřela zpěvačka Whitney Houston. Co se stalo během hororového víkendu?

Zdroj: TV Prima.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...