Zpěvačka Sia chtěla spáchat sebevraždu

Zahraniční 24. ledna 2022 | 10:44 Mirka Malá
Oblíbená zpěvačka Sia o svých psychických problémech mluví poměrně otevřeně a nyní přiznala i to, že chtěla spáchat sebevraždu a dokonce ne jednou.
Další 1 fotografie v galerii
Oblíbená zpěvačka má dlouhodobě psychické problémy / Depositphotos

Sia se dostala k sebevraždě poté, co veřejnost reagovala negativně na její režijní počin, kontroverzní film o autismu z roku 2021. "Chtěla jsem spáchat sebevraždu, recidivovala jsem a šla jsem na léčení," řekla Sia listu The New York Times. "Zachránilo mi to život."

Fatální neúspěch

Tak nějak by se dalo pojmenovat to, co se dělo okolo jejího filmu Music. Snímek, který napsala a režírovala sama Sia, se soustředil na příběh teenagerky s autismem, ale aktivisté za práva postižených ji kritizovali za obsazení Maddie Ziegler, která sama nepatří do autistického spektra. Film, ve kterém hraje také slavná Kate Hudson, byl v témže roce nominován na dva Zlaté glóby a čtyři ceny Zlaté maliny, což jsou ceny pro nejhorší filmové výtvory.

Největší kritiku sklidila Sia právě za obsazení filmu. Zpěvačka se bránila, ale nakonec pod tíhou argumentů ustoupila a veřejně se za svůj výběr herců omluvila.

Deprese a závislosti

Sia trpí depresemi už od roku 2001, kdy po rozchodu začala také s pitím a návykovými látkami. I tehdy myslela na sebevraždu a dokonce si už připravila dopis na rozloučenou. V depresích byla celých šest let. Pak se dala na chvíli dohromady, ale trvalo to skutečně jen pár let. V roce 2010 zrušila všechny svoje pracovní závazky kvůli špatnému duševnímu stavu. Dále čtěte: Denisa Nesvačilová se chtěla živit gymnastikou. Dnes je místo toho obsazovanou herečkou.

Zdroj: NY Post, Wikipedia.

Témata: Sia, sebevražda, film, deprese
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Srdce milovníků koupání i cyklistiky zaplesá. Poznejte evropský jezerní ráj

Srdce milovníků koupání i cyklistiky zaplesá. Poznejte...

Kvůli konci pandemického stavu se některým Čechům dovolená...

Nejkrásnější pláže světa pro letošní rok. Svého...

Buďte v obraze. Do kterých zemí můžete cestovat bez omezení...

Strach z covidu vystřídal strach z války. Co byste měli...

Poznejte cyklistickou perlu a jednu z nejkrásnějších tras v...