Petr Čtvrtníček prozradil, jak začal během pandemie podnikat jako řezník. Uzeniny prodává po akcích

České 09. prosince 2021 | 16:11 — Mirka Malá
Zatímco Richard Genzer se během pandemie nějaký čas živil výrobou a prodejem palačinek ve stánku na Mácháči, jeho kolega Petr Čtvrtníček zase začal s řezničinou. Ačkoliv to může znít jako dobrý Čtvrtníčkův vtip, je to skutečně pravda.
Další 2 fotografie v galerii
Oblíbený herec a bavič má nové povolání / Se svolením TV Prima

Petr Čtvrtníček se o svém novém povolání rozpovídal u Jana Krause, kam dorazil i s řeznickým kabátkem.

Uzeniny prodává po akcích

Kalmut a téměř čtyřicet let staré auto s nápisem „Čeňek Strnad řezník a uzenář“, se kterým objíždí různé akce, je totiž součástí jeho výroby lahůdek a uzenin. "Vzniklo to za toho prvního lockdownu,“ vysvětlil Čtvrtníček. "My jsme takhle seděli s tátou a on říká, člověče, já bych si dal nějakou klobásu. Ale ne kupovanou, nejradši bych si udělal nějakou svoji. Já na to, dej mi tak týden, koupím udírnu. Tak jsem ji koupil. On taky člověk za toho lockdownu vydělává tím, že neutratí. Takže ty peníze přibývají, nebo spíš neubývají. Tak to byla první udírna, pak jsem si koupil kutr… a pak tohleto, támhleto, a najednou máme na baráku celou uzenářskou dílnu!“

A nebyl by to Čtvrtníček, kdyby to ještě nevyšperkoval. Aby to celé nějak stvrdil, rozhodl se koupit nějakou starou, prvorepublikovou reklamní řeznickou tabuli. "Zapátral jsem a přišla mi pod ruku cedule Čeňek Strnad řezník a uzenář, tak jsem se podle toho pojmenoval," řekl Čtvrtníček, který se tak stal provozovatelem uzenářství Čeňka Strnada.

"Koupím si půlku prasete, to vyjde strašně levně.“ Své výrobky pak na každou akci dělá vždy čerstvé. "Tohle je před dvěma dny koupený, pokrájený, naštosovaný, nasolený, včera jsem to nakořenil a nechal jsem to ještě odpočinout. Všechno se to musí dělat z čerstvého,“ popsal herec a bavič svoje nové zajímavé povolání. Dále čtěte: Hvězdy Sexu ve městě byly velkými kamarádkami, dnes se nesnáší. Pan Božský se ve sporu dvou hereček postavil za Sarah Jessicu Parker.

Zdroj: TV Prima.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu