Na svatbě Paris Hilton tekly miliony. Takový luxus se jen tak nevidí

Zahraniční 17. listopadu 2021 | 11:57 — Mirka Malá
Svatba Paris Hilton a finančníka Cartera Reuma stála velké miliony. I proto, že se během svatební hostiny podávaly zlaté brambory.
Další 1 fotografie v galerii
Třídenní svatba byla plná luxusu a zábavy / Shutterstock

Okázalá svatba Paris Hilton s Carterem Reumem zahrnovala mimo jiných honosných aktivit také recepci, na které se hostům kromě jiných extravagantních lahůdek podávaly zlaté brambory. A o vše se staral světoznámý šéfkuchař Wolfgang Puck.

A co dalšího bylo na talíři?

Menu na svatební hostině obsahovalo jako první chod asijský hruškový salát s fíky, vinaigrette z granátového jablka a kandované pekanové ořechy podávané s tortelloni z máslové dýně ochucené hnědým máslem a křupavou šalvějí. Jako předkrm byl nabízen i sortiment chleba se sladkým smetanovým máslem.

Jako hlavní chod se účastníkům podával předkrm z mořského vlka v bramborové krustě a také grilovaný newyorský strip steak s bramborami Yukon Gold přelitými zakysanou smetanou, kaviárem a samozřejmě detaily z plátků zlata.

Co se týče dezertu, Hilton vybrala čokoládový dort bez mouky podávaný s kávovou zmrzlinou a ovocem s mandlovou kaší a vanilkovou zmrzlinou.

Mezi další předkrmy patřila kachní prsíčka, křupavé jarní závitky s krevetami, křepelčí vejce s kaviárem, pizza s uzeným lososem a čerstvým kaviárem a pikantní tatarák z tuňáka. A k večernímu zakousnutí si mohli návštěvníci večírku pochutnat na grilovaném sýru, mini cheeseburgerech, hranolkách s kachním sádlem a také makaronech.

Hilton a Reum si řekli své ano na usedlosti jejího zesnulého dědečka Barrona v Bel-Air. Třídenní extravaganza pak pokračovala karnevalem na molu v Santa Monice a o den později dalším večírkem plném prominentních hostů. Dále čtěte: Rihanna se stala miliardářkou. I když je nejbohatší hudebnicí na světě, není to díky hudbě.

Zdroj: Page Six.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Změny těsně před zahájením lyžařské sezony. Koronavirus mění nařízení ve skiareálech

Změny těsně před zahájením lyžařské sezony. Koronavirus...

Krátká prohlídka atrakcí Las Vegas

Varianta omikron vyvolala paniku ve světě. První země...

Důrazné varování pro cestovatele. Těmto zemím se vyhněte

Nejlepší města pro junketovou turistiku v Evropě

Nejistá budoucnost pro cestovatele. Chystá se výrazné...