Rozvod Prince Harryho s Meghan je prý na spadnutí. Meghanin bratr promluvil, vyjádřila se i její sestra

Zahraniční 16. října 2021 | 14:07 Mirka Malá
Princ Harry a Meghan Markle spolu rozhodně nezestárnou. Tvrdí to její nevlastní bratr Thomas Markle mladší, který varoval před blížícím se rozvodem v epizodě "Big Brother VIP“. Zajímavé ovšem je, že podobně na jaře tohoto roku mluvila Meghanina nevlastní sestra Samantha.
Další 1 fotografie v galerii
Na Harryho a Meghan zaútočila zhrzená sestra / Shutterstock

A zdá se, že oba její nevlastní sourozenci mají na svoji slavnou sestru pěknou pifku. Thomas pověst samotné Meghan soustředěně likviduje v nejnovějším díle australské televizní reality show. V ložnici s ostatními soutěžícími probírá manželství své nevlastní sestry i její charakter.

Thomas například mluvil o jejím prvním manželství s filmovým producentem Trevorem Engelsonem v letech 2011 až 2013. Skupině soutěžících řekl:  "Toho chlapa, za kterého byla poprvé vdaná, prostě jen vyhodila, když mu dala kopačky.“ A soutěžící celí v šoku odpoví: „To je chladnokrevný." Bývalý okenář poté vysloví názor, že teď je na řadě princ Harry.

Závist, nebo pravda?

Už na jaře podobným způsobem predikovala rozvod Meghan a Harryho Samantha Markle, se kterou se Meghan neviděla od roku 2008. Poté, co Samantha jasně předpověděla konec manželství, vydala o své odloučené nevlastní sestře historky s názvem "Deník sestry princezny Pushy, část 1.“

U Thomase je to už podruhé, co kritizuje svou sestru v televizi. V dříve vydané upoutávce na Big Brother VIP ji nazval velmi mělkou. Také prozradil, že napsal před svatbou princi Harrymu dopis, aby ho varoval před sňatkem se svou nevlastní sestrou, protože pro něj není tou správnou ženou.

Zdá se, že nevlastní sourozenci se Meghan Markle úplně nepovedli a možná je samotné jejich chování vůči ní odpovědí na otázku, proč se s nimi nestýká. Možná teď ale Thomas Big Brothera díky Meghan vyhraje, když bude diváky u televizních obrazovek oblbovat historkami o rozvodu královského páru. Dále čtěte: Elton John odmítl pozvání na recepci k uctění památky princezny Diany. Kvůli zdravotním problémům.

Zdroj: MSN.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Srdce milovníků koupání i cyklistiky zaplesá. Poznejte evropský jezerní ráj

Srdce milovníků koupání i cyklistiky zaplesá. Poznejte...

Kvůli konci pandemického stavu se některým Čechům dovolená...

Nejkrásnější pláže světa pro letošní rok. Svého...

Buďte v obraze. Do kterých zemí můžete cestovat bez omezení...

Strach z covidu vystřídal strach z války. Co byste měli...

Poznejte cyklistickou perlu a jednu z nejkrásnějších tras v...