Podzimní šatník Kate Middleton. Inspirujte se jejím vytříbeným módním stylem a nešlápnete vedle

Zahraniční 07. října 2021 | 13:31 — Anna Novotná
Podzim je tu a s ním i oblečení do chladnějších dnů. Nechte se inspirovat podzimní módou vévodkyně Kate, která se vždy řídí několika jednoduchými pravidly. Má vždy stejnou délku šatů, pásek zvýrazňující pas nebo projmuté kabátky různých barev.
Dalších 5 fotografií v galerii
Kate ráda oblékne dražší kousky, ale i šaty koupené ve slevě / Profimedia

Kate Middleton je vyhlášená tím, že je stylová při každé příležitosti. Typické jsou pro ni jednoznačně projmuté kabátky různých barev. Často využije výraznějších pásků, například i s výraznou sponou, která zastupuje různé jiné doplňky, na které si Kate příliš nepotrpí.

Vévodkyně si ráda dopřeje dražší designové kousky, ale ráda vynese i kousky z konfekce. A dokonce se nebojí obléci je i několikrát.

Kabátky

Projmuté kabátky různých barev jsou pro Kate Middleton typické. Elegantní kabáty v délce ke kotníkům jsou velice trendy a navíc podtrhují štíhlou a vysokou postavu vévodkyně. Projmutý kabát rozhodně zkuste zařadit do svého šatníku i vy a nebudete litovat.

Šaty

Kate nejčastěji nosí šaty těsně nad kolena. Vévodkyně dobře ví, že klíčem k perfektnímu outfitu je také ideální délka. Nejčastěji nosí šaty těsně nad kolena, což její postavě lichotí. Když si to příležitost žádá, oblékne i dlouhé večerní šaty, ale v minisukni vévodkyni jen tak neuvidíte.

Pásky a kloboučky

Pásky vévodkyně z Cambridge miluje. Nosí je nejen přes kabáty, ale i přes kostýmky či šaty. Pokud si pamatujete, ani na jejích svatebních šatech pásek nechyběl. Díky tomuto módnímu doplňku si Kate jednoduše tvaruje postavu. Rozhodně pásky do pasu vyzkoušejte.

Elegantní kloboučky jsou v britské královské rodině samozřejmostí. Nicméně elegantní klobouček se hodí pro každou ženu. Kate je nosí velmi často a vždy je dokonale sladí i se zbytkem outfitu. 

Boty

Součástí outfitu jsou samozřejmě i boty. Kate si nepotrpí na extrémně vysoké podpatky ani na výstřední kousky. Na neformální akce nosí své oblíbené boty na klínu, když si to dress code žádá, obouvá své oblíbené černé lodičky na středně vysokém podpatku. 

Kate Middleton má vytříbený módní styl! Obléká se podle pravidel a nikdy nešlápne vedle. Pokud se budete inspirovat jejími outfity, rozhodně neuděláte chybu. A ne vždy budete muset sáhnout hluboko do peněženky. Půvabná Kate se umí obléknout i za velmi výhodnou cenu. Před pár dny, když navštívila University College v Londýně, oblékla kostkované šaty značky Zara, které pořídila ve slevě za 16 liber. Dále čtěte: Victoria Beckham prozradila, jak si po čtyřech dětech udržuje tělo. Pokud budete jíst jako ona, záruka hubenosti je tutová.

Zdroj: insider.com, hellomagazine.com, Profimedia.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku??utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Lyžování od úsvitu po soumrak?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu