Láska Jaromíra Jágra v slzách! Že by se nad vztahem modelky a hokejové ikony stahovala mračna?

České 26. dubna 2017 | 12:44 — Anna Novotná
Hokejový bůh Jaromír Jágr (45) si užíval dovolenou se svojí milovanou přítelkyní Veronikou Kopřivovou (26). Tentokrát vzal Jarda vzal svou Veroniku na exotickou Jamajku. A tam Veronice ukápla slza! Co se stalo?
Další 4 fotografie v galerii
PRoč Veronika Kopřivová plakala? / Instagram

Nejde o žádnou krizi zamilovaného páru. Na Jamajce se Veronice splnil sen, když ke břehu připlaval delfín, kterého se dotkla. Exotická dovolená sotva začala a Verunka už z tváře utírala slzy jako hrachy! Byly to však slzy štěstí! Mladou blondýnku tento zážitek totiž dojal až k slzám.

„Jdu si takhle po pláži a najednou se mi splnil můj velký sen,“ prozradila Veronika. Kousíček od břehu, jen pár metrů od ní, skotačil delfín. Jágrova milá za ním hupsla do vody, nastavila dlaně a roztomilý kytovec se k ní připlul pomazlit! „Dotkla jsem se ho!“ otočila se na Jardu a utírala si slzy z tváře. „Plakala jsem štěstím. Nemám slov,“ přiznala krásná blondýna.

Na své si přišli i fanoušci. Jaromír totiž svoji milovanou Veroniku natočil na video, jak se opaluje na nádherných jamajských plážích jen v titěrných bikinách. Postavu má Veronika perfektní, takže bylo na co koukat!

"Reklama na Jamajku. Hezkej zadek, palmičky, čistý moře," komentoval video, které dal na sociální síť Jaromír. Je vidět, že si dovolenou pár opravdu užívá a jsou spolu opravdu šťastní. 

Dovolená už skončila a Veronika je už zpět v Jágrově apartmá na Floridě, „Rychlo ‚dovolená" skončila a já jsem zpět v režimu. Upřímně jsem ani nezaregistrovala, že jsem byla na Jamajce. Je mi líto počasí, které v Čechách máte, hnus takhle v dubnu! Přeji Vám příjemný pracovní den,” vzkázala Kopřivová do Čech.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Nalaďte se na Vánoce. Vychutnejte si magickou atmosféru nejkrásnějších trhů

Nalaďte se na Vánoce. Vychutnejte si magickou atmosféru...

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Zavřít reklamu